Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 52
  • Ескіз
    Документ
    Технологія циклічного тестування – інструментарій компетентнісної парадигми
    (Ліра, 2016) Дженюк, Анатолій Володимирович
    Розглянуто аспекти технології циклічного тестування в контексті діагностики знаннєвої та компетентнісної складових навчання. Показано, що цей метод дає більш широкі можливості для якісного контролю знань, а також дозволяє визначити відносний рівень мотивації до навчання.
  • Ескіз
    Документ
    Антистимулы работы преподавателя
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018) Ляшенко, Наталья Александровна
  • Ескіз
    Документ
    Теоретико-методологические основы формирования направленности студентов на успешную профессиональную деятельность в условиях внедрения компетентностного подхода в высшей школе
    (Издательство Иванченко И. С., 2018) Грень, Лариса Николаевна
    Мотивация достижения успеха – это стремление к успеху, высоким результатам деятельности. Она организует целостное поведение, повышает учебную активность, влияет на формирование целей и выбор путей ее достижения. Ее развитие связано с активной жизненной позицией, выработкой модели поведения, ориентированной на успешное достижение целей деятельности, которые необходимы эффективному лидеру. Согласно последним исследованиям она имеет следующую структуру: стремление к известности, престижу, признанию; стремление к соперничеству; стремление к значимым достижениям в деятельности. Ведущими особенностями людей с выраженным мотивом социального успеха являются большая активность и уверенность в себе, а также высокая самооценка своих качеств и достоинств.
  • Ескіз
    Документ
    Развитие систем мотивации персонала предприятия
    (2022) Кобелева, Татьяна Александровна; Перерва, Петр Григорьевич
    Доказано, что эффективность системы мотивации сегодня предполагает и наличие нематериального поощрения, связанного с надежностью рабочего места, достижением собственных целей, желанием брать на себя ответственность. То есть это все методы, не относящиеся непосредственно к оплате труда, которые компании используют для вознаграждения своих сотрудников за хорошую работу и повышение их мотивации и преданности фирме.
  • Ескіз
    Документ
    Экономика стимулирования персонала предпринимателя
    (2022) Гуцан, Александр Николаевич; Перерва, Петр Григорьевич
    Доказано, что экономическая иррациональность "Шумпетеревского предпринимателя" заключается в том, что прибыль играет для него второстепенную роль: экономическая сторона дела сама по себе для предпринимателя абсолютно безразлична. Величина прибыли здесь всего-навсего показатель успеха – обычно лишь потому, что другого нет, – и символ победы.
  • Ескіз
    Документ
    Подходы к стимулированию труда на международных корпорациях
    (Кременчуцький національний університет ім. Михайла Остроградського, 2021) Косенко, Александра Петровна; Кобелев, Валерий Николаевич; Матросова, Виктория Александровна
    Доказано, что эффективная деятельность любого предприятия, его конкурентоспособность имеет прямую зависимость от качества и профессионализма работающего на нем персонала.
  • Ескіз
    Документ
    Влияние заработной платы на уровень мотивации персонала промышленного предприятия
    (Кременчуцький національний університет ім. Михайла Остроградського, 2021) Кобелева, Татьяна Александровна
    Доказано, что высокая заработная плата производит значительное влияние на стабилизацию эффективного совокупного спроса на рабочую силу, сопровождается усилением мотивации и повышением производительного труда, ростом платежеспособного спроса населения, инвестированием экономики, а следовательно ростом занятости и улучшения ее структуры.
  • Ескіз
    Документ
    Геймификация в математике – переход на следующий уровень
    (Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна, 2017) Полякова, Людмила Юрьевна; Гиря, Наталия Петровна
  • Ескіз
    Документ
    Проблемы управления бизнес – процессами и пути их решения
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2008) Романичева, Л. В.; Чекмасова, Ирина Анатольевна
  • Ескіз
    Документ
    Развитие навыков аудирования у иностранных студентов в условиях неязыкового вуза
    (ВД "Гельветика", 2020) Криволапова, Елена Владимировна
    У статті розглядається проблема розвитку навичок аудіювання під час вивчення російської мови як іноземної. Аудіювання – це один із видів мовної діяльності, тому успішне вирішення цієї проблеми сприяє підвищенню ефективності навчання. З’ясовано, що це питання цікавить учених-лінгвістів дуже давно. Деякі з них наголошують, що засвоєння іноземної мови і розвиток навичок говоріння здійснюється головним чином саме через аудіювання, що викликає найбільші труднощі. У роботі проаналізовано основні мовні труднощі аудіювання, з якими стикаються студенти-іноземці немовних технічних закладів на початковому етапі вивчення росій- ської мови. Розглянуто особливості аудіювання як одного з видів мовленнєвої діяльності. Показано його вплив на розвиток комунікативних навичок слухачів, оскільки саме цей вид діяльності вчить студентів уважно вслуховуватися в мову, що лунає, формує вміння передбачати смисловий зміст тексту і, таким чином, виховує культуру слухання не тільки іноземною, але й рідною мовою. Аудіювання розглядається як дія, що входить до складу комунікативної діяльності та використовується в усному спілкуванні, яке підпорядковується суспільним потребам. Також у статті підкреслюється, що навички аудіювання формуються тільки у процесі сприйняття на слух. Наголошено, що основним засобом у навчанні аудіювання є аудіотекст. На початковому етапі треба відбирати тексти, ураховуючи рівень знань студентів. Але орієнтуватися краще все ж таки на сильних учнів. Ефективність навчання аудіювання залежить також від зацікавленості слухачів у розумінні змісту висловлювання. Досвід роботи викладачів підготовчих відділень свідчить про те, що слухачі краще розуміють змістовні тексти із цікавим сюжетом. Вони повинні бути адаптованими, тобто простими та доступними. У статті наведено приклад заняття з аудіювання, передтекстова та післятекстова робота викладача зі студентами. Показано систему вправ, які сприяють розвиткові навичок аудіювання. Доведено, що недооцінювання значення розвитку навичок аудіювання, особливо на початковому етапі, може призвести до великих труднощів у подальшому вивченні іноземної мови.