Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 37
  • Ескіз
    Документ
    Біоактивні карбонатвміщуючі кальційсилікофосфатні склокристалічні матеріали
    (Ноулідж, 2013) Коник, О. М.; Щадріна, Г. М.; Саввова, Оксана Вікторівна
  • Ескіз
    Документ
    Технологія та обладнання для приварки шипів на охолоджувальні системи ТЕС/АЕС
    (2022) Ситников, Павло Андрійович; Лузан, Сергій Олексійович
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження впливу термічної обробки на структуру та експлуатаційні характеристики будівельної сталі
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018) Протасенко, Тетяна Олександрівна
  • Ескіз
    Документ
    Розроблення режимів термічного оброблення конструкційної сталі 16х3НВФМБ-Ш для отримання низької твердості
    (Харківський національний автомобільно-дорожній університет, 2020) Реброва, Олена Михайлівна; Протасенко, Тетяна Олександрівна; Шевченко, Світлана Михайлівна; Князєв, Сергій Анатолійович
    У статті запропоновано технологію термічного оброблення конструкційної комплексно-легованої теплостійкої сталі 16Х3НВФМБ-Ш для отримання структури, яка забезпечує досить низьку твердість для подальшого механічного оброблення різанням.
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб отримання нанокомпозиційних електрохімічних покриттів на алюмінії та його сплавах
    (ДП "Український інститут інтелектуальної власності", 2018) Сахненко, Микола Дмитрович; Ведь, Марина Віталіївна; Овчаренко, Ольга Олександрівна; Проскуріна, Валерія Олегівна
    Спосіб отримання нанокомпозиційних електрохімічних покриттів Ni на алюмінії та його сплавах включає: попередню підготовку поверхні металу і наступне електроосадження покриття з сульфаматного електроліту нікелювання при густині струму 0,3-9 А/дм², рН електроліту 2,5-3,5. Попередньо проводять термообробку матеріалу, електроосадження покриття відбувається при температурі 25-30 °C, а до складу електроліту додатково додають гідрозоль оксиду алюмінію.
  • Ескіз
    Документ
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб одержання керамічного порошку
    (ДП "Український інститут промислової власності", 2008) Шуба, Ірина Володимирівна; Скородумова, Ольга Борисівна
    Спосіб одержання керамічного порошку, що включає гідроліз алкоксисилану в присутності кислотного каталізатора, змішування золю з носіями іонів металів Zr⁴⁺ та Al³⁺ і термообробку гідролізату, який відрізняється тим, що спочатку проводять змішування гідролізованого алкоксисилану з пудрою алюмінію та наступне додавання розчину оксинітрату цирконію.
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб одержання керамічного порошку мулітоцирконієвого складу
    (ДП "Український інститут промислової власності", 2008) Шуба, Ірина Володимирівна; Скородумова, Ольга Борисівна
    Спосіб одержання керамічного порошку мулітоцирконієвого складу, що включає гідроліз алкоксисилану в присутності кислотного каталізатора, змішування продукту гідролізу з носіями іонів металів і термообробку гідролізату, який відрізняється тим, що частину іонів А13+ вводять у вигляді водорозчинної солі, а решту - у вигляді золю суміші гідроксидів алюмінію і цирконію, який одержано взаємодією розчину оксинітрату цирконію і пудри алюмінію та наступним змішуванням носіїв іонів металів з гідролізованим алкоксисиланом.
  • Ескіз
    Документ
    Спосіб одержання керамічного порошку
    (ДП "Український інститут інтелектуальної власності", 2007) Городнічева, Ірина Володимирівна; Скородумова, Ольга Борисівна
    Спосіб одержання керамічного порошку, що включає гідроліз алкоксисилану в присутності кислотного каталізатора, змішування продукту гідролізу з носіями іонів металів і термообробку гідролізату, який відрізняється тим, що як носії ZrO2 і Аl2О3 використовують гідроксиди відповідних металів, які одержані взаємодією розчину оксинітрату цирконію і пудри алюмінію, та наступне змішування продуктів синтезу з гідролізованим алкоксисиланом.
  • Ескіз
    Документ
    Призначення припусків на механічну обробку деталей розрахунково-аналітичним методом
    (Моделіст, 2020) Мамонтов, Анатолій Геннадійович
    При виконанні курсового проекту з дисциплін «Технологія виробництва автомобілів та тракторів» та «Технологія виробництва та ремонту автомобілів» студенти спеціалізації 133.01 «Автомобілі та трактори» та 274.01 «Автомобілі та автомобільне господарство» здійснюють проєктування заготовки, з якої шляхом механічної обробки поверхонь виготовляється деталь, креслення якої видається студенту як завдання для розробки технологічного процесу. У процесі вивчення зазначених дисциплін студенти на практичних заняттях знайомляться з методикою призначення припусків на механічну обробку поверхонь заготовки, що дозволяє їм оформити креслення заготовки. Мета цієї роботи – допомогти студентам, які виконують курсовий проєкт з розробки технологічного процесу механічної обробки деталі, глибше усвідомити вплив різних факторів на величину припуску, який необхідно призначити на механічну обробку кожної поверхні заготовки деталі. Розрахунково-аналітичний метод призначення припусків, який розглядається у цій роботі, дозволяє студенту проаналізувати особливості виконання технологічних операцій, на яких буде оброблятися певна поверхня заготовки, і призначити таким чином припуск, мінімально необхідний для виконання цієї обробки. Методичні вказівки включають викладення основних міркувань, які слід урахувати при призначенні припусків в умовах серійного виробництва, коли обробка заготовок проводиться різальним інструментом, заздалегідь встановленим на потрібний розмір. Розглядається також варіант обробки з індивідуальною установкою інструмента на розмір при обробці кожної заготовки, а також багатопрохідна обробка (типу шліфування) з поступовим наближенням розміру поверхні, що обробляється, до потрібної величини. Викладення матеріалу супроводжується посиланнями на рекомендовану літературу та контрольними завданнями, що полегшить роботу студентам при відпрацюванні змісту практичних занять та виконанні курсового проекту. Методичні вказівки включають також приклад призначення проміжних та загального припусків на обробку однієї з поверхонь заготовки розрахунково-аналітичним методом.