Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 45
  • Ескіз
    Документ
    Створення дизайн-макету сторінок і айдентики інтернет-магазину косметики
    (Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Богдана Хмельницького, 2021) Федченко, Ганна Валеріївна; Воронцова, Дар'я Володимирівна; Явдошенко, В. С.; Томків, В. П.
    В роботі досліджуються останні тренди в створенні дизайну, виготовленні концептуальної моделі розробки веб-сайту, адаптації сайту згідно проаналізованих веб-сторінок, з впровадженням законів, правил та принципів дизайну. Досліджено два найбільш поширених методу розробки веб-сайтів, які добре працюють як на настільних комп'ютерах, так і на мобільних пристроях, - це чуйний і адаптивний дизайн. Використовано лінії, форми, колір, текстури, розмір і т. д., а також багато інших елементів для створення акценту. Розглянуті принципи дизайну, що полегшують акцент: баланс, близькість, вирівнювання, повторення. Закон близькості каже, що сприйняття елементів, які знаходяться поруч один з одним, буде єдиною групою. Виділяючи елемент з цієї групи, привертаємо додаткову увагу до нього. Була використана 12 колонна бустрапівська сітка, яка суттєво облегшує роботу верстальника та розробника сайту. Проаналізовано наявність зручної навігації та прозорість структури сайту, враховуючи художню цінність та чіткість графічного дизайну, а також доброзичливість сайту до пошукових систем. Зручність користування пов’язана зі здатністю споживача визначити, де він перебуває і що він чи вона може робити в кожен момент навігації по сторінкам сайту. Розроблено юзер-флоу для даного проекту, для чого були проаналізовані сучасні вимоги до ecommerce-сайтів. Було досліджено повний шлях користувача від першого візиту на сайт до покупки – цільової дії. Функціонал сайту реалізовано з використанням технологій web-програмування, з метою зробити зручний і ефективний інструмент бізнесу. Виконано програмну частину розробки сайту з використанням HTML, CSS і JavaScript. Проведено тестування функціональності, виконана перевірка usability сайту, тестінг інтерфейсу, UI Testing. За результатами тестування інтерфейсу користувача, була виконана перевірка на відповідність всім вимогам та стандартам графічних інтерфейсів. Тестування кросбраузерності на Mozila Firefox, Opera, Google, Safari та запущено веб-сайт в роботу для приваблення клієнтської бази.
  • Ескіз
    Документ
    Стратегія сучасного архітектурно-ландшафтного проєктування: синтез традиційних та інноваційних тенденцій
    (Київський національний університет культури і мистецтв, 2024) Северин, Віктор Дмитрович; Северин, Надія Василівна
    Мета статті - проаналізувати причини актуалізації проблеми формування дизайну деградованих промислових територій, з’ясувати особливості трансформації занедбаних і зруйнованих будівель колишніх заводів і фабрик, визначити основні засоби та методи перетворення та забудови територій. Результати дослідження. Проаналізовано зарубіжний і вітчизняний досвід перетворення деградованих промислових територій на сучасні парки відпочинку. Доведено актуальність досліджуваної теми, обґрунтовано доцільність перетворення зруйнованих і занедбаних індустріальних ділянок на парки в Україні. Виявлено основні засоби та методи, які використовуються під час реновації таких територій. Створені парки на занедбаних ділянках, що залишилися від попередньої індустріальної епохи, прикрашають міста, поліпшують стан і якість життя людей, виконують атрактивну функцію. Наукова новизна. Визначено основні підходи до перетворення колишніх промислових територій на парки відпочинку: збереження історії; декорації — використання промислових артефактів лише як декорацію до парку; мінімалізм — перетворення несуттєвими змінами промислової території на парк відпочинку; відновлення природи — повне знищення промислового шару та повернення території до природного стану; створення арт-об’єктів, схожих на промислові, якщо нічого не збереглося. Висновки. Виявлено, що одним із головних чинників для створення парків на місці деградованих територій є пам’ять: пам’ять місця, пам’ять простору, історія заводів. З’ясований теоретичний і практичний світовий досвід сприяє перетворенню промислових зон на парки відпочинку в Україні. Запропоновані засоби та методи допоможуть під час проєктування парків відпочинку на місці деградованих індустріальних ділянок в Україні.
  • Ескіз
    Документ
    Обґрунтування конструкційного вибору силової установки електротрактора
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Даниленко, Віталій Дмитрович; Ткачов, В'ячеслав Юрійович; Кожушко, Андрій Павлович; Кожушко, Олексій Михайлович
    Технічно обґрунтовано вибір електричного двигуна та конструкційної схеми силової установки при побудові електротрактору малого тягового класу. Використано методику, яка дозволила проаналізувати існуючі електричні двигуни, що використовуються в електричних приводах суміжних галузей промисловості, а також виконано технічне обґрунтування схемного рішення силової установки електричного трактора. Результатом є обґрунтований вибір синхронного двигуна з постійними магнітами, синхронного реактивного двигуна та асинхронного двигуна, як тих що доцільно впроваджувати в електротрактор. Практична значимість роботи полягає у технічному обґрунтуванні вибору схемного рішення для формування електричної силової установки для малопотужних тракторів.
  • Ескіз
    Документ
    Философские проблемы обоснования космомикрофизики
    (Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут", 2009) Владленова, Илиана Викторовна
    Наведена процедура обґрунтування космомікрофізики – нового міждисциплінарного напряму, що акумулює досягнення космології та фізики елементарних частинок, виокремлені її цілі, завдання та перспективи. Констатовано відсутність у фізиці теорії, що охоплює наочну область, пов'язану із цілісним описом мікро- та макросвіту.
  • Ескіз
    Документ
    Organizational and economic foundations of effective design of innovative technology
    (2023) Potapov, F. V.; Mekhovich, S. A.; Pererva, P. G.
    The evaluation of the effectiveness of the project support of innovations as part of the project documentation is presented as a set of unified methodical and methodical principles based on certain criteria (economic, social, ecological, scientific and technical, functional, engineering, architectural and artistic, etc.) reflecting the compliance of innovations with the goals of the innovation project.
  • Ескіз
    Документ
    Моделирование в системе повышения квалификации педагогических работников
    (2020) Рубашка, Владимир Петрович
    Рассматриваются вопросы содержания и применения метода моделирования при повышении квалификации педагогических работников. Особенное внимание уделено проблеме соотношения модели и оригинала. Отмечается важная роль классификации моделей в процессе проведения исследований.
  • Ескіз
    Документ
    Врахування інноваційних технологій в задачах проектування повітряних ліній електропередачі
    (2020) Бондаренко, Володимир Омелянович; Горкунов, Борис Митрофанович; Черкашина, Вероніка Вікторівна
    У статті обґрунтовано необхідність врахування інноваційних технологій під час проектування повітряних ліній електропередачі. Відмінною особливістю запропонованого підходу є доцільність враховувати під час проектування наявність засобів контролю поточних технологічних параметрів об’єкту для керування в період експлуатації режимами роботи електричних мереж в реальному часі з метою оптимізації перетоків активної потужності і зменшення технологічних втрат.
  • Ескіз
    Документ
    Системный подход к проблеме обеспечения надежности средств вооружения и военной техники
    (Полтавський університет економіки і торгівлі, 2016) Азаренков, Владимир Ильич; Куценко, Александр Сергеевич
    В работе рассмотрены основные факторы, обеспечивающие надежность разрабатываемой и выпускаемой промышленностью военной техники
  • Ескіз
    Документ
    Влияние конструктивно-технологического решения кремниевых фотопреобразователей на параметры неосновных носителей заряда в их базовых кристаллах
    (Институт радиофизики и электроники им. А. Я. Усикова Национальной академии наук Украины, 2007) Кириченко, Михаил Валерьевич; Зайцев, Роман Валентинович; Дейнеко, Наталья Викторовна; Копач, Владимир Романович; Антонова, В. А.; Листратенко, А. М.
    Приведены результаты исследований времени жизни и диффузионной длины L неосновных носителей заряда в базовых кристаллах кремниевых фотоэлектрических преобразователей (Si-ФЭП), изготовленных согласно различным вариантам конструктивно-технологического решения. На основании проведенного сравнительного анализа полученных значений и L обоснован выбор оптимального варианта конструктивно-технологического решения отечественных монокристаллических Si-ФЭП.
  • Ескіз
    Документ
    Соціологічна діяльність в реалізації проективної функції: питання методології
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017) Бірюкова, Марина Василівна
    В статті аналізуються основні підходи до реалізації особливостей сучасної соціологічної діяльності. Увага акцентована на відокремлені проективної функції та питанням методології здійснення соціологічної практики. Розглянуто особливості праксиології як методологічних засад сучасної соціологічної діяльності. В статті здійснена спроба визначення контексту проективної функції соціології та особливостей її реалізації в сучасній соціологічній практиці. Визначено, що завдання соціології, її проективна функція – це надання суспільству інформації, знань про поле перспективних альтернатив і можливості вибору при просуванні до бажаного. Саме такий підхід являє собою альтернативу домінанті класичного соціологічного знання, коли соціології пропонувалось й очікувалось продукування загальних закономірностей розвитку соціуму та його елементів. Показано, що проектна функція соціології передбачає дослідження широкого спектру можливих перспектив об’єкта і залишає відповідальність суб’єкта за прийняття рішення. В такому аспекті майбутнє стає об’єктом пізнання проектування та сферою, в якій соціологія реалізує свою проективну функцію. У цьому контексті в статті доведено, що проектування як функція соціології являє собою усвідомлення, дослідження і створення поля можливостей, в якому "сплетені" як суспільні, так і суб’єктні настанови щодо бажаного майбутнього, обмеженого ресурсами і технологіями втілення, середовищем й активістською позицією суб’єкта.