2014

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/4964

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Ескіз
    Документ
    Стан впровадження інновацій та конкурентоспроможність підприємств
    (НТУ "ХПІ", 2014) Нестеренко, О. С.
    В статті досліджений стан розподілу працівників наукових організацій за категоріями персоналу за 2012 – І півріччя 2014 років, впровадження інновацій в Україні за 2012 – І півріччя 2014 років, проаналізована динаміка індексу конкурентоспроможності України серед країн світу, досліджена інноваційна активність промислових підприємств України за 2004-2013 рр. проаналізована динаміка кількості підприємств за регіонами, які займались інноваційною діяльністю у 2005-2013 рр.
  • Ескіз
    Документ
    Региональные особенности формирования валового внутреннего продукта Украины
    (НТУ "ХПИ", 2011) Ульянченко, Наталия Владимировна; Цовма, Т. С.
    В статье рассмотрено особенности структуры валового внутреннего продукта Украины по регионам и проанализировано изменение этого показателя за последние годы. Охараткеризованыы основные факторы влияния на ВВП Украины. Обоснованы основные направления государственной политики Украины в отношении уровня ВВП по регионам. Проводится сравнительная характеристика регионов. Украины и Европейского союза по уровню ВВП страны.
  • Ескіз
    Документ
    Внешнеэкономическая деятельность китайских предприятий
    (НТУ "ХПИ", 2014) Мищенко, Владимир Акимович; Мозенков, Олег Владимирович; Лю, Бо
    В статье рассмотрена внешнеэкономическая деятельность китайских предприятий, сферы интересов китайского капитала на международном рынке. Проанализирован размер инвестиций в зарубежные страны и перспективы дальнейшего развития инвестирования китайского капитала. Проведен анализ сотрудничества между Украиной и Китаем.
  • Ескіз
    Документ
    Наукова та педагогічна діяльність академіка І. Г. Александрова
    (НТУ "ХПІ", 2014) Ісаєнко, О. І.
    Стаття присвячена Івану Гавриловичу Александрову, відомому вітчизняному вченому в галузі енергетики і гідротехніки, академіку АН СРСР, одному з тих, хто стояв біля витоків розвитку світової гідротехніки і гідроенергетики. Висвітлено наукову та педагогічну діяльність вченого. Розкрито творчий доробок вченого-інженера І. Г. Александрова, подано його особистісна характеристика
  • Ескіз
    Публікація
    Розробка моделі оцінки рівня конкурентоспроможності підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2014) Мірошник, Марія Володимирівна; Кобєлєв, Валерій Миколайович
    Проаналізовані основні макроекономічні показники України, визначено, що низька конкурентоспроможність вітчизняних товаровиробників і країни в цілому - це проблема економічної безпеки держави. Конкретизовано падіння рейтингу глобальної конкурентоспроможності країни на 11 позиций, з 73 до 84, з показником 4.05 бали з 7 можливих. Побудована модель оцінки рівня конкурентоспроможності підприємства,яка заснована на групах показників, що характеризують його потенційні можливості, ступінь задоволення вимог ринку і фінансові результати господарської діяльності.
  • Ескіз
    Документ
    Анализ работоспособности радиальных подшипников скольжения турбомашин на водяной смазочной жидкости
    (НТУ "ХПИ", 2014) Рухлинский, В. В.; Кожевников, В. П.; Борисенко, Ольга Михайловна
    Предложено в качестве альтернативной смазочной жидкости в опорах скольжения турбин ТЭС и АЭС использовать воду. Проведены экспериментально-теоретические исследования радиальных подшипников при смазывании их водосодержащей жидкостью. Численные исследования выполнены на базе трехмерного неизотермического течения смазочной жидкости в зазоре радиального подшипника с учетом теплообмена между смазочным слоем и ограничивающими его элементами подшипника. Малая вязкость воды обуславливает турбулентный режим течения, что было учтено при помощи модели Рейхардта.
  • Ескіз
    Документ
    Перспективні напрями розвитку сучасного автомобілебудування
    (НТУ "ХПІ", 2014) Смирнов, О. П.
    Проведено аналіз перспективних напрямків науково-технічного розвитку сучасного автомобілебудування. Науково обґрунтуванно технічні рішення щодо створення автомобілів на найближчу перспективу. Створення сучасних автомобілів йде за різними напрямками: вдосконалення ДВЗ, застосування альтернативних джерел енергії, розроблення гібридних автомобілів та електромобілів. Зроблені висновки підтверджують актуальність та доцільність розробки гібридних силових установок автомобілів.