Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    К вопросу о разработке тренажеров для подготовки операторов опасных химических производств
    (НТУ "ХПИ", 2005) Гужва, В. А.; Терехов, А. В.
    У статті розглянуто один із можливих підходів до розробки тренажерів для навчання операторів на небезпечних хімічних виробництвах і приведена методика побудови математичної моделі системи керування технологічним процесом, як складової частини даного виду тренажера. Математична модель будувалась для системи керування технологічними параметрами в колоні синтезу карбаміду.
  • Ескіз
    Документ
    К вопросу о применении методики скоринга к задаче формирования портфеля ценных бумаг
    (НТУ "ХПИ", 2014) Гужва, В. А.; Соколова, А. Г.
    Предложена методика портфельной оптимизации, которая является альтернативной по отношению к классической. Методика основана на модели скоринга ценных бумаг, представленной в виде формулы свёртки нормированных оценок доходности, риска и ликвидности ценных бумаг. Результатом расчёта по этой модели для каждого вида ценных бумаг является коэффициент инвестиционной привлекательности, пропорционально значению которого определяются доли ценных бумаг в портфеле.