Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Напрямки вдосконалення процесу розвитку персоналу на підприємствах України
    (НТУ "ХПІ", 2017) Матросова, Вікторія Олександрівна; Сидоренко, Світлана Сергіївна; Локтіонова, Тетяна Петрівна
    У статті розглянуто проблеми розвитку персоналу на підприємствах України, досліджено основні недоліки вітчизняної системи професійної освіти і підготовки кадрів, розглянуто основні проблеми, причини та шляхи вирішення пов'язані з розробкою і реалізацією програм навчання та розвитку персоналу, визначенні проблеми з навчання і розвитку персоналу на підприємствах Україні і їх рішення.
  • Ескіз
    Документ
    Методологічні аспекти оцінки інвестицій в природоохоронних заходах
    (НТУ "ХПІ", 2016) Жадан, Людмила Василівна; Верютіна, Вікторія Юріївна; Локтіонова, Тетяна Петрівна
    Досліджені особливості визначення економічних збитків, які відтворюють негативні наслідки виробничої діяльності підприємства, зокрема плату за викиди в атмосферу забруднюючих речовин стаціонарними і пересувними джерелами забруднення; скиди забруднюючих речовин у поверхневі води, територіальні та внутрішні морські води, а також підземні горизонти, в тому числі скиди, що здійснюються підприємствами через систему комунальної каналізації; розміщення відходів у навколишньому середовищі. Сформовані основні підходи оцінки інвестицій в реалізацію природоохоронних заходів, зокрема утилізацію відходів, охорону та збереження лісу. Показана доцільність інвестицій у виробництво гіпсового терпкого ГВФ-4, сухих будівельних сумішей та проведення рубок догляду лісу.
  • Ескіз
    Документ
    Методичний підхід до визначення горизонту безпеки інвестицій підприємств в умовах динамічних змін інвестиційного простору
    (НТУ "ХПІ", 2015) Нотовський, Павло Валентинович; Крамськой, Дмитро Юрійович; Локтіонова, Тетяна Петрівна
    В статті розглянуто дослідження теоретичних і практичних аспектів оцінювання ефективності інвестицій та врахування факторів зміни ставки дисконтування, організації розподілу доходів та витрат. Запропоновано методичний апарат з оцінювання граничних значень ефективності інвестицій, що було названо горизонтом безпеки інвестиційного проекту. Результатом реалізації запропонованого методичного підходу є кількісне значення зсуву горизонту безпеки при змінені дух груп факторів інвестиційного процесу.