Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Ескіз
    Документ
    Формування системи управління людськими ресурсами міжнародної компанії
    (НТУ "ХПІ", 2016) Матросов, Олександр Дмитрович; Доуртмес, Пилип Олександрович
    Досліджено стан формування систем управління людськими ресурсами в міжнародному науково-технічному співробітництві. Запропоновані сучасні підходи до формування системи управління людськими ресурсами в Україні. Запропонована система управління людськими ресурсами включає наступні підсистеми: аналіз, планування і прогнозування персоналу; підбір, відбір, розстановка, оцінка і розвиток персоналу; мотивація і оплата праці; раціональне використання персоналу.
  • Ескіз
    Документ
    Оцінка інноваційного потенціалу підприємства, як основа стратегії розвитку підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2010) Матросов, Олександр Дмитрович; Матросова, Вікторія Олександрівна
    Проблеми діагностики інноваційного потенціалу. Послідовність та процедура оцінки інноваційного потенціалу підприємства. Коефіцієнт інноваційної активності.
  • Ескіз
    Документ
    Оцінка та розвиток інноваційного потенціалу підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2016) Матросов, Олександр Дмитрович; Омельченко, Вадим Ігорович
    В роботі сформульовано поняття інноваційного потенціалу підприємства. Розглянуті основні фактори, які формують та визначають рівень інноваційного потенціалу підприємства. Виконано аналіз сучасних методів оцінки інноваційного потенціалу. Розглянуті основні напрямки розвитку інноваційного потенціалу підприємства ( ріст кваліфікаційного та професійного рівня персоналу, освоєння нової техніки, технологій та нової продукції). З розвитком пріоритетних направлень в інноваційній діяльності пов’язані економічні результати підприємства.
  • Ескіз
    Документ
    Сутність та складові інноваційного потенціалу як основа управління інноваційною діяльністю
    (НТУ "ХПІ", 2011) Матросова, Вікторія Олександрівна; Матросов, Олександр Дмитрович
    Управління та оцінка інноваційним потенціалом потребує визначення його поняття та складу. У статті уточнені поняття та складу інноваційного потенціалу, запропонована структура даної економічної категорії. Розглянуті питання взаємозв‘язку та взаємозалежності структурних компонентів інноваційного потенціалу. Окремо надана характеристика елементів ресурсної складової інноваційного потенціалу.
  • Ескіз
    Документ
    Оцінка ефективності інноваційного розвитку кадрового потенціалу організації
    (НТУ "ХПІ", 2014) Матросов, Олександр Дмитрович; Ішков, О. О.
    В роботі розглядаються напрями оцінки ефективності інноваційного розвитку кадрового потенціалу організації з метою підвищення економічного потенціалу організації в цілому. Аналізуються існуючі методи оцінки ефективності інноваційного розвитку кадрового потенціалу та її основні критерії. Запропонована система приватних показників оцінки ефективності інноваційного розвитку кадрового потенціалу робітників.
  • Ескіз
    Документ
    Розробка пропозицій підвищення ефективності системи управління персоналом на підприємстві енергетичного комплексу
    (НТУ "ХПІ", 2010) Матросов, Олександр Дмитрович; Курило, Тетяна Олександрівна; Проскурня, Олена Михайлівна
    В статті розглянуто пропозиції підвищення ефективності системи управління персоналом на промисловому підприємстві енергетичного комплексу за рахунок створення підвідділів по роботі з кадрами, впровадження алгоритму вибору стратегії розвитку трудового потенціалу підприємства.
  • Ескіз
    Документ
    Моральне та матеріальне стимулювання праці
    (НТУ "ХПІ", 2013) Матросов, Олександр Дмитрович; Михайлик, С. В.
    У статті досліджено роль мотивації праці в сучасних умовах праці. Проаналізовані недоліки матеріальної мотивації праці. Дано пропозиції щодо втілення нематериальної мотивації в діяльність підприємства.