Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Расширение возможностей применения метода конструктивных дополнений при использовании образцов-свидетелей
    (НТУ "ХПИ", 2010) Белых, В. И.; Полищук, О. Ф.; Мягкохлеб, К. Б.
    Розглянуті особливості застосування методу конструктивних доповнень при використанні зразків-свідків, а також шляхи розширення його можливостей на основі нового методу оцінки довговічності агрегатів і конструкцій, в основу якого покладена ідея внесення конструктивних доповнень в досліджуваний об'єкт для накопичення експлуатаційних пошкоджень з подальшим проведенням стендових випробувань. Результати досліджень можуть бути використані для вироблення конструкторських і технологічних рекомендацій з підвищення втомного ресурсу виробів, які експлуатуються в умовах динамічного вантаження.
  • Ескіз
    Документ
    Исследование мощности электромагнитных модуляторов вибраций
    (НТУ "ХПИ", 2014) Божко, А. Е.; Иванов, Е. М.; Иванова, З. А.; Мягкохлеб, К. Б.
    В данной работе осуществляется попытка более детально определить энергетические показатели электромагнитных вибровозбудителей, находящих широкое применение в технологических процессах уплотнения сред, для передвижения в конвейерах материалов, в испытательных стендах и т.д. Энергетические показатели определяются с учетом вибрационного движения массы и потерь, возникающих в электрической и механической частях. Эти результаты необходимы для оптимального выбора управляющего устройства по энергетическим показателям.
  • Ескіз
    Документ
    Принципы построения системы электромагнитных вибровозбудителей для воспроизведения трехкоординатной нагрузки
    (НТУ "ХПИ", 2012) Мягкохлеб, К. Б.
    В работе показаны особенности построения математической модели движения платформы трехкоординатного электромагнитного вибростенда (ЭМВС). На основе разработанной математической модели составлена структурная схема ЭМВС. Показаны пути компенсации угловых колебаний.
  • Ескіз
    Документ
    Об идентификации параметров колебательных систем на основе электромагнитного вибровозбудителя
    (НТУ "ХПИ", 2002) Божко, А. Е.; Мягкохлеб, К. Б.
    В работе предлагается резонансный метод идентификации параметров колебательной системы. Как источник вибрации используется электромагнитный возбудитель вибрации. Рассматриваются последовательно колебательная система с одной степенью свободы и колебательная система с двумя степенями свободы.