Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Измерение активной мощности в энергосистеме
    (НТУ "ХПИ", 2010) Кизилов, Владимир Ульянович; Панченко, Е. А.
    У статті розглядаються алгоритми, реалізовані у вимірювальних перетворювачах для визначення активної потужності в чотирьох провідних і трьох провідних трифазних ланцюгах, а також наводиться опис універсального ВПТАП для вимірювання сумарної активної потужності для двох видів трифазного ланцюга, що важливо для зобів повірки перетворювачів потужності і формування резерву при виходу з ладу діючого перетворювача.
  • Ескіз
    Документ
    Электроимпедансный метод неразрушающего контроля при диагностике плоских проводящих метериалов
    (НТУ "ХПИ", 2014) Давиденко, Александр Петрович; Панченко, Е. А.
    Рассмотрен метод контроля плоских материалов (пленок, листов) и химических растворов. Данный метод реализуется с помощью набора подводящих линий (проводников), которые лежат в двух параллельных плоскостях и являются ортогональными по отношению друг к другу. На основе данных измерений комплексной проводимости строится график поверхности, который дает возможность обнаружить нарушения и дефекты в структуре исследуемого материала. Построена имитационная модель плоского проводящего материала с помощью программного пакета Multisim. На имитационной модели проводящего материала были поставлены опыты, результаты которых подтвердили действенность рассмотренного метода.