Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Электролитическое осаждение германия из спиртовых растворов с добавками воды
    (НТУ "ХПИ", 2006) Сидоренко, О. В.; Ларин, В. И.; Опалева, Н. С.
    Вивчено вплив атомности (n) спиртів і добавок води (ѡН₂О) до розчинів GeCl₄ на катодний вихід за струмом германію (ВТGe), гідроліз і величину катодної поляризації - ∆Ек (при ik=сonst) і густині струму - ik (при ∆Ек=сonst). При зіставленні ik-∆Ек-залежностей у розчинах R(OH)n-H₂O-KCl й R(OH)n-H₂O-GeCl₄ встановлено, що вони подобні, що свідчить про єдність природи електродних стадій, пов'язаних з електровідновленням молекул розчинника.
  • Ескіз
    Документ
    Електрохімічні процеси формування субмікрокристалічних полішарових металевих структур типу Nb/Ge/Al з неводних розчинів
    (НТУ "ХПІ", 2008) Сидоренко, О. В.; Опалєва, Н. С.; Калугін, В. Д.; Васильченко, О. В.
    Представлено комплексні результати по кінетиці електролітичного осадження на Nb з неводних розчинів Ge і Al, що утворять поліслойну структуру для наступного одержання (методом термодифузії) стабільної інтерметалідної фази Nb₃GeₓAl₁₋ₓ, що при температурі Н₂(ж) має над провідність (СП). Установлено можливість електролітичного виділення металів з неводних розчинів германіювання й алюмініювання з додатком води.
  • Ескіз
    Документ
    Физико-химические основы технологий получения микроэмульсий и полислойных субмикрокристаллических структур сверхпроводников и полупроводников
    (НТУ "ХПИ", 2010) Кустов, М. В.; Прусский, А. В.; Сидоренко, О. В.; Опалева, Н. С.; Калугин, В. Д.; Бешенцева, О. А.
    Розглянуті фізико-хімічні основи комплексних технологій отримання високоефективних вогнегасних дисперсних систем та електролітичного формування на поверхні металу тонкоплівкових (10² – 10³ нм) покриттів різної хімічної природи з метою отримання мікрошарів надпровідників та напівпровідників (багатокомпонентні металооксидні системи).