Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    До принципів організації програмно-апаратних комплексів для моделювання фізико-механічних процесів у складних та надскладних механічних системах
    (НТУ "ХПІ", 2007) Ткачук, Микола Анатолійович
    У статті описані основні принципи побудови потужних програмно-апаратних комплексів для моделювання фізико-механічних процесів у складних системах. У сучасних умовах способи, методи та засоби досліджень мають особливості побудови та застосування. Один з варіантів програмно-апаратного комплексу, а також реальні проекти розглянуті на прикладі діяльності центру "Тензор" НТУ "ХПІ".
  • Ескіз
    Документ
    Оцінка якості навчання студентів
    (НТУ "ХПІ", 2009) Бреславець, Віталій Сергійович; Поштаренко, Віктор Михайлович; Семенова, О. М.
    Розглянуто основні принципи оцінки якості успішності студентів. Показано можливість і описана методика оцінки в будь-якій області, що дозволяє зробити більш якісну оцінку.
  • Ескіз
    Документ
    Фактори аналізу архітектури електронних підручників
    (НТУ "ХПІ", 2006) Грабовський, Є. М.
    Стаття присвячена питанням аналізу факторів формування архітектури електронних підручників. Проведення такого аналізу дозволило дослідити основні елементи освітнього середовища, механізми організації даних в електронному підручнику, технологічні засоби створення таких підручників.