Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Проблеми реформування податкової системи України та напрями реформування податку на додану вартість
    (НТУ "ХПІ", 2010) Вовк, К. В.
    У статті визначено сучасний стан та основні недоліки податкової системи України. Розглянуто концепцію реформування податкової системи та зарубіжний досвід застосування податку на додану вартість та напрями його реформування.
  • Ескіз
    Документ
    Порівняльний аналіз українського та російського амортизаційного законодавства
    (НТУ "ХПІ", 2011) Гаврись, Микола Олександрович
    У статті розглянуто законодавство, що регулює амортизаційну політику вітчизняних та російських підприємств. Проведено аналіз сильних і слабких сторін обох систем, а також їхні основні спільні недоліки в порівнянні з законодавством розвинутих західних країн. Запропоновані напрямки подальшого вдосконалення податкового законодавства у сфері амортизації.
  • Ескіз
    Публікація
    Дослідження сучасного стану функціонування системи оподаткування доходів фізичних осіб
    (НТУ "ХПІ", 2014) Стригуль, Лариса Станіславівна; Зозуля, В. М.
    У статті досліджено проблеми і недоліки функціонування системи нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб з рахуванням змін норм законодавства у сучасних умовах господарювання. Визначено фіскальне значення та роль податків у фінансуванні доходів бюджету, дослідженні чинники впливу на рівень і динаміку надходження податку на доходи фізичних осіб та забезпечення зростання життєвого рівня населення.