Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Ескіз
    Документ
    Загальний рівень травматизму та в будівельній галузі в Харківській області за 2008 рік
    (НТУ "ХПІ", 2009) Загребельний, І. М.; Шеренков, І. А.; Архіпов, О. В.
    В статті на основі інформаційних материалів териториального управління Держгірпромнагляду в Харківській області наведено дані про рівень травматизму за 2008 рік.
  • Ескіз
    Документ
    "Біологічний реактор" у робочій зоні металообробних підприємств
    (НТУ "ХПІ", 2009) Березуцький, Вячеслав Володимирович; Халявка, О. В.
    У статті наводяться аналіз та результати досліджень, які свідчать про те, що у металообробних підприємствах на дільницях де використовуються мастильно-охолодні рідини утворюються небезпечні для робочих умови які обумовлюються наявністю мікроорганизмів.
  • Ескіз
    Документ
    Конкурентоспроможність товарів промислового підприємства: поняття, показники, напрямки підвищення
    (НТУ "ХПІ", 2016) Горбунов, Микола Петрович; Погорєлов, Сергій Миколайович; Римшеліс, Н. С.
    У статті на підставі дослідження існуючих напрямків та показників конкурентоспроможності промислової продукції запропоновано бачення напрямків її підвищення на сучасному етапі економіки України. Проблема підвищення рівня конкурентоспроможності вітчизняної продукції в умовах подальшого розвитку економіки є досить актуальною і пов'язана, насамперед, з розробкою системи управління конкурентоспроможністю потенціалу.
  • Ескіз
    Документ
    Проблеми управління трудовим потенціалом промислових регіонів України
    (НТУ "ХПІ", 2015) Новіков, Д. А.
    В статті розглянуто проблеми управління трудовим потенціалом промислових регіонів України, обґрунтовано джерела їх виникнення та шляхи усунення на основі поєднання основних функцій управління трудовим потенціалом та регіональних галузей промисловості як об’єктів управління. Доведено, що регіони України мають потужний потенціал промислового розвитку, який може бути реалізований за умови раціонального використання виробничих ресурсів шляхом ефективного управління трудовим потенціалом.
  • Ескіз
    Документ
    Розробка математичних моделей для обгрунтування алгоритмів прийняття рішень при діагностуванні верстатного комплексу з ЧПК в альтернативних ситуаціях
    (НТУ "ХПІ", 2015) Веселовська, Наталья Ростиславівна
    Розроблені математичні моделі для обгрунтування алгоритмів прийняття рішення при діагностуванні верстатного комплексу з ЧПК в альтернативних ситуаціях та отримані математичні описи інформаційних процесів при прийнятті рішення. Підкреслено, що проблема прийняття рішення складає суть будь-якої цілеспрямованої людської діяльності. Розроблена загальна структурна схема алгоритму прийняття рішення, а також алгоритму моделювання процесу діагностування, який повно відображає роботу всієї системи та включає в себе достатню кількість параметрів, забезпечує отримання статистичних даних про функціонуванні ОД (моделі), реагує на всі зміни в системі, відповідає всім вимогам простоти його використання при складанні програмного забезпечення. На основі якісного аналізу математичних моделей синтезовано та досліджено критерії, які алгоритмізують отримання оптимальних параметрів при застосуванні їх в промисловому виробництві.
  • Ескіз
    Документ
    Інтенсифікація оновлення активної частини основних виробничих фондів і її переваги
    (НТУ "ХПІ", 2011) Погорєлова, Людмила Василівна
    Інтенсифікація оновлення активної частини основних виробничих фондів, на погляд автора, є складовою частиною складної системи соціально-економічного розвитку підприємства.