Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Задача багатокритеріального мінімакса при різнорідному середовищі
    (НТУ "ХПІ", 2005) Клименко, Вісс. Гр.
    В статті представлена багатокритеріальна формалізація, яка моделює ситуацію, що може виникнути в процесі прийняття рішення суб’єктами з протилежними преференціями при їхньому намаганні оптимально розмістити точкові об’єкти на множинах різнорідного середовища. Наводяться достатні умови існування єдиного розв’язку поставленої задачі багатокритеріального мінімакса. Виклад матеріалу в статті ведеться із використанням термінології і позначень, введених автором в монографії [1]. Отримані автором теоретичні результати ілюструються в статті конкретним прикладом.
  • Ескіз
    Документ
    Багатокритеріальна задача мінімізації по максимуму на орграфі при скалярних зіставленнях
    (НТУ "ХПІ", 2012) Клименко, Вісс. Гр.
    В статті розглядається багатокритеріальна задача мінімізації по максимуму, яка моделює ситуацію по розміщенню точкових об’єктів на орграфових структурах. Встановлюються умови існування єдиного розв’язку поставленої задачі; доводиться еквівалентність поставленої задачі і задачі мінімізації по максимуму для простого неорієнтованого графа. Виклад матеріалу в статті ведеться із використанням термінології і позначень, введених автором в монографіях