Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
  • Ескіз
    Документ
    Роль медіатора в управлінні командами арт-проєктів
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Рибалко, Ірина Вікторівна
    В роботі розглянуто та проаналізовано підходи до формування проєктних команд. Визначені недоліки, імовірність і доцільність застосування кожного підходу до реалізації арт-проєктів. Розглянуто і проаналізовано підходи до командоутворення і параметри визначення злагодженої командної роботи, що безпосередньо вливають на її ефективність. Наведено аргументи доцільності залучення фахівця з психології як для організації в цілому, так і для проєктної команди під час реалізації конкретного проєкту. Наведено аргументи доцільності залучення медіатора до проєктів будь-якої сфери і, особливо, до арт-проєктів. З’ясовано ролі і задачі фахівців з психології та медіації в управлінні командами арт-проєктів з метою проаналізувати функціональні подібності та відмінності в їх роботі. На основі цього аналізу сформовано матрицю розподілу функцій, де визначено: які з найбільш поширених ситуацій в роботі над арт-проєктом лежать в межах компетенцій психолога, а які потребують втручання безпосередньо медіатора. Даний аналіз доводить необхідність залучення, разом із психологом, професійного фахівця з медіації до реалізації арт-проєктів для більш ефективного результату вирішення конфліктних ситуацій та спірних питань, включно з врегулюванням конфліктів інтересів, що виникають в процесі узгодження та укладання угод і заключення договорів. Дана матриця може використовуватися не лише для арт-проєктів, а й бути корисним інструментом для проєктного менеджера під час розподілу функцій при залученні медіатора до проєктів будь-якої сфери. Розглянуто два способи залучення медіатора до арт-проєкту: як штатного працівника організації та запрошення зовнішнього фахівця до роботи над конкретним проєктом. Проаналізовано переваги і недоліки кожного з них. Результат аналізу свідчить про неможливість однозначно визначити оптимальний спосіб для всіх арт-проєктів. Виходячи з пріоритетів замовника арт-проєкту та оцінки параметрів переваг і недоліків кожного способу, проєктний менеджер обирає спосіб залучення медіатора до кожного арт-проєкту окремо.