Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    О повышении четкости контуров на космоснимках земной поверхности
    (НТУ "ХПИ", 2009) Жиляков, Е. Г.; Черноморец, А. А.; Заливин, А. Н.
    Рассмотрен метод повышения четкости контуров изображений на основе градиентной обработки с использованием нового метода вычисления производных. Представлена процедура повышения четкости контуров на космоснимках земной поверхности.
  • Ескіз
    Документ
    Применение вейвлет-преобразований для выделения параметров контроля мельниц помола
    (НТУ "ХПИ", 2009) Корсунов, Н. И.; Михелева, М. В.
    В статье рассматривается возможность применения вейвлет-преобразований и нейросетевых технологии для частотной обработки спектров звуковой энергии шаровой мельницы. Предложено эффективное применение нейросетевых технологии для частотной обработки на основе базовых функций вейвлета Хаара.
  • Ескіз
    Документ
    Обзор методов и средств экспресс-контроля состояния водителя
    (НТУ "ХПИ", 2010) Сергиенко, Николай Егорович; Маренич, А. Н.
    Наведено аналіз методів та засобів контролю стануводія автомобіля з використанням інформації з датчиків що реєструються з поверхні тіла водія. Проведено порівнювальний аналіз ефективності їх використання та запропоновано використовування метода заснованого на вейвлет перетворенні сигналу електрокардіограми.
  • Ескіз
    Документ
    Способ повышения разборчивости речи у больных нейросенсорной тугоухостью
    (НТУ "ХПИ", 2007) Прасол, И. В.; Нечипоренко, А. С.
    Запропоновано новий спосіб підвищення розбірливості мови у хворих на нейросенсорну тугоухість, який базується на фільтрації мовного сигналу. В результаті фільтрації відбувається відокремлення найбільш значущих областей мовного спектру, що впливають на сприйняття мови хворим. Даний спосіб дозволяє поліпшити сприйняття мови у хворих з втратою чутності у діапазоні частот вище 1 кГц.