Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Анализ состояния развития ветроэнергетических установок и вопросы динамики и прочности, связанные с ними
    (НТУ "ХПИ", 2009) Мартыненко, Геннадий Юрьевич; Солянникова, Ю. В.
    У роботі проведено огляд розвитку вітроенергетики на теперішній час. Розглянуто типи вітроенергетичних установок, їх особливості, переваги та недоліки. Також розглянуто проблеми динаміки та міцності конструктивних елементів та напрямки їх вирішення.
  • Ескіз
    Документ
    Исследование критических скоростей валопроводов многомашинных агрегатов в процессе эксплуатации
    (НТУ "ХПИ", 2009) Остерник, Э. С.
    Виконано натурні вібродослідження та розроблено математичну модель динаміки критичних швидкостей ncr ротора турбогенератора в процесі експлуатації. Запропоновано своєчасні заходи, що перешкоджають небезпечному наближенню ncr до робочої частоти обертання ротора турбогенератора.
  • Ескіз
    Документ
    Аэроупругие колебания обтекателей ракет-носителей в сверхзвуковом газовом потоке
    (НТУ "ХПИ", 2013) Чернобрывко, М. В.; Аврамов, К. В.; Батутина, Т. Я.; Меша, Ю. В.
    Предложен метод анализа динамической устойчивости параболических оболочек в сверхзвуковом газовом потоке. Для описания динамики параболической оболочки применяется метод заданных форм. Колебания конструкции описываются линейной динамической системой с конечным числом степеней свободы. Для анализа устойчивости тривиального состояния равновесия рассчитываются характеристические показатели.