Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Ескіз
    Документ
    Комплексний підхід до обробки різнорідних медичних даних з відсутніми значеннями
    (НТУ "ХПІ", 2018) Білобородова, Т. О.; Скарга-Бандурова, І. С.
    Показана необхідність врахування змішаних наборів даних з відсутніми значеннями. Запропоновано узагальнений підхід до обробки різнорідних медичних даних з урахуванням типу даних, механізму їх відсутності. Проведене опрацювання трьох різних наборів даних з використанням запропонованого підходу та контрольної моделі. Надано порівняння ефективності опрацювання даних.
  • Ескіз
    Документ
    Алгоритм оцінки інноваційної діяльності в телекомунікаційних системах
    (НТУ "ХПІ", 2018) Смолін, Юрій Олександрович; Саміло, Іван Юрійович; Злобін, Віталій Юрійович; Кобзаренко, Володимир Сергійович; Скребцов, Євген Володимирович; Левенець, Олександр Сергійович; Марченко, Іван Леонідович
    Розглянуто різні способи оцінки інноваційної діяльності в телекомунікаційних системах та принципи побудови алгоритмів такої оцінки. Виділено критерії інноваційної діяльності, що враховують не лише оцінку якості, але й основних супутніх факторів, які відбивають суть оцінки інноваційної діяльності взагалі і телекомунікаційних мережах зокрема. Проведено розподіл критеріїв оцінки інноваційної діяльності за різними рівнями. Обґрунтовані вирази для визначення числових значень цих критеріїв. Розроблено алгоритм оцінки інноваційних технологій в телекомунікаційних системах, що базується на визначенні супутніх факторів, які відбивають суть інноваційної діяльності.
  • Ескіз
    Документ
    Класифікація підходів вітчизняних та закордонних фахівців до комплексу маркетингу
    (НТУ "ХПІ", 2009) Крамаренко, С. Б.
    У статті розглянуто класичний комплекс маркетингу "4Р" та класифіковані підходи до його модернізації відносно особливостей окремих галузей. Дана оцінка питанню доцільності проведення модернізації класичного комплексу маркетингу "4Р" та виділені основні підходи для її проведення.
  • Ескіз
    Документ
    Вдосконалення методики оцінки роботи регіональних органів, що здійснюють державний архітектурно-будівельний контроль
    (НТУ "ХПІ", 2010) Мущинська, Н. Ю.; Бурдикіна, О. І.
    Стаття присвячена аналізу існуючій системі оцінки роботи регіональних органів Державної архітектурно-будівельної інспекції. Пропонується нова методика визначення рейтингу регіональних органів відповідної урядової установи за допомогою методу «відстані від еталону» для отримання матриці стандартизованих коефіцієнтів. Використання даного інструменту дозволяє охарактеризувати кількісну та якісну сторони ефективності виконання покладених на них завдань.
  • Ескіз
    Документ
    Управління конкурентоспроможністю підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2014) Борзенко, Володимир Іванович; П'ятак, Тетяна Вікторівна; Міщенко, В. В.
    В роботі запропоновано методику кількісної оцінки конкурентоспроможності підприємства, що передбачає використання узагальнюючих показників діяльності, які враховують ефективність управління його економічною та маркетинговою діяльністю. Охарактеризовано теоретичні аспекти методик оцінки конкурентоспроможності вітчизняних підприємств. Зроблено висновки щодо сучасних методик оцінки та виявлені закономірності розвитку теоретичних питань.Запропонована методика може бути використана для дослідження поточних показників конкурентоспроможності підприємства, а також для прогнозування зміни показників конкурентоспроможності на протязі певного періоду під впливом сукупності визначених факторів.
  • Ескіз
    Документ
    Аналіз потенціалу ринку туристичних послуг Сумської області
    (НТУ "ХПІ", 2012) Ілляшенко, Сергій Миколайович; Щербаченко, В. О.
    Виконано аналіз потенціалу Сумського обласного ринку туристичних послуг, а також придатності окремих регіонів області для надання конкретних видів туристичних послуг. Запропоновано методичний підхід до кількісної оцінки перспектив розвитку певних видів туризму у аналізованих місцевостях. Отримані результати можуть бути використані для обґрунтування програм розвитку інфраструктури туристичних послуг на регіональному рівні та доцільності розвитку конкретних видів туристичного бізнесу.