Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Ескіз
    Документ
    Теоретико-методичні основи формування інтелектуального капіталу та уточнення понятійного апарату
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2021) Глізнуца, Марина Юріївна
    Суттєвий теоретичний висновок в проведеному дослідженні полягає в тому, що досягнення цілей в управлінні інтелектуальним капіталом слід розглядати як результат, що забезпечує потрійний ефект: креативно-підприємницький, ринково-економічний і соціальний, але жоден з них не є самодостатнім. В проведеному дослідженні доведено, що сам процес інтелектуалізації забезпечує не тільки високі економічні результати, а й суттєві зміни більш широкого кола ключових для суспільства питань: формування нових організаційних моделей, інформатизацію, становлення нового порядку економічних і суспільних відносин.
  • Ескіз
    Документ
    Визначення сучасних тенденцій розвитку науково-технічної бази виробничих підприємств
    (НТУ "ХПІ", 2009) Глізнуца, Марина Юріївна; Кучинський, Володимир Анатолійович
    Розкрите поняття та визначено місце науково-технічного потенціалу виробничого підприємства як складової структурної системи потенціалу підприємства. Встановлені цілі та пріоритети технічного розвитку виробничих підприємств. Виявлені тенденції поступального розвитку науково-техної бази підприємств виробничої сфери на сучасному етапі розвитку виробництва.
  • Ескіз
    Документ
    Оцінка ефективності стратегій розвитку металургійних підприємств
    (НТУ "ХПІ", 2010) Сталінська, О. В.
    Стаття присвячена аналізу можливих напрямів рішення наявних проблем в металургійній галузі, розробці стратегії розвитку, направленої на реалізацію пріоритетних задач в рамках кожного із стратегічних напрямів..
  • Ескіз
    Документ
    Оцінка динаміки інноваційно-наукового потенціалу Одеської області
    (НТУ "ХПІ", 2010) Басюк, О. В.
    У статті надається характеристика інноваційного потенціалу Одеської області за останні роки. Проводиться оцінка інноваційно-наукового потенціалу за індексним методом статистики. Для оцінки інноваційно-наукового потенціалу запропоновано включити аналіз наступних факторів: чисельність зайнятих у науковій сфері, частка науковців у загальній кількості зайнятого населення, чисельності фахівців вищої кваліфікації, кількість організацій, що виконують наукові дослідження і розробки.
  • Ескіз
    Документ
    Сутність та складові інноваційного потенціалу як основа управління інноваційною діяльністю
    (НТУ "ХПІ", 2011) Матросова, Вікторія Олександрівна; Матросов, Олександр Дмитрович
    Управління та оцінка інноваційним потенціалом потребує визначення його поняття та складу. У статті уточнені поняття та складу інноваційного потенціалу, запропонована структура даної економічної категорії. Розглянуті питання взаємозв‘язку та взаємозалежності структурних компонентів інноваційного потенціалу. Окремо надана характеристика елементів ресурсної складової інноваційного потенціалу.