Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Совершенствование рабочих процессов гидротурбин на напоры 400 ÷ 800 м с применением новых конструктивных решений
    (НТУ "ХПИ", 2017) Потетенко, Олег Васильевич; Яковлева, Людмила Константиновна; Самба Битори, Трезор Дес Бекет
    На основе анализа повышенных потерь напора в подводящих органах гидротурбин РО 400 и РО 500 разработаны новые конструктивные решения, защищенные патентами Украины; исследованы характерные особенности рабочего процесса радиально-диагональных гидротурбин, проведено совершенствование рабочего процесса посредством применения многоэлементной комбинированной зависимости в системе регулирования, позволившей разработать гидротурбины радиально-диагонального типа на напоры вплоть до 800 ÷ 1000 м конкурентоспособные на внешнем рынке.
  • Ескіз
    Документ
    Анализ состояния развития ветроэнергетических установок и вопросы динамики и прочности, связанные с ними
    (НТУ "ХПИ", 2009) Мартыненко, Геннадий Юрьевич; Солянникова, Ю. В.
    У роботі проведено огляд розвитку вітроенергетики на теперішній час. Розглянуто типи вітроенергетичних установок, їх особливості, переваги та недоліки. Також розглянуто проблеми динаміки та міцності конструктивних елементів та напрямки їх вирішення.