Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Ескіз
    Документ
    Особливості застосування хмарних технологій в навчальному процесі
    (НТУ "ХПІ", 2018) Переверзєв, Антон Миколайович; Скляренко, Олена Вікторівна
    Розглянуто можливості, переваги та недоліки застосування хмарних технологій в начальному процесі вищих навчальних закладів. Проведено короткий огляд основних постачальників сучасних освітніх платформ на основі використання хмарних технологій. Представлено сучасні програмні рішення та їх можливості, що можуть бути використані в організації навчального процесу.
  • Ескіз
    Документ
    Використання хмарних технологій в маркетингу та електронній комерції
    (НТУ "ХПІ", 2017) Кобєлєв, Валерій Миколайович; Кучма, Володимир Дмитрович
    У статті розглянуто перспективи використання технології хмарних обчислень в маркетингу. Досліджено типи хмарних послуг та продукти для веб-аналітики, засновані на застосуванні хмарних технологій. Визначено місце технології хмарних обчислень в маркетингу та електронній комерції, а також сутність їх впливу на бізнес-діяльність. Зроблено висновки про необхідність та доцільність використання технології хмарних обчислень в маркетингу.
  • Ескіз
    Документ
    Використання хмарних технологій у бізнесі та побудова моделі переходу до них
    (НТУ "ХПІ", 2014) Александрова, М. А.
    Розглянуто сутність терміну "хмарні технології" та актуальність їх впровадження в сучасному світі, основні моделі розгортання хмарних сервісів та їх характеристика та основні види послуг, що надаються хмарними системами. В роботі детально описуються переваги та недоліки використання цих технологій, їх вплив на діяльність сучасних підприємств. Проведено аналіз ринку хмарних технологій України, рівня обізнаності в хмарних сервісах керівників та ІТ-служб вітчизняних підприємств та виявлено основні причини їх переходу до хмари. Побудована загальна модель переходу компаній до хмарних технологій, що складається з чотирьох етапів: дослідження, оцінка ефекту від переходу, запуск та реалізація, кожен з яких включає в себе свої відповідні етапи, проходження яких є обов’язковим для досягнення мети переходу.
  • Ескіз
    Документ
    Методологічна оцінка економічного ефекту від переходу до хмарних технологій
    (НТУ "ХПІ", 2014) Александрова, М. А.
    Розглянуто роль та місце використання хмарних технологій в діяльності сучасних підприємств, питання вибору програм для міграції та підходу до процесу міграції у хмару. Виявлені основні моменти економії часу та фінансів компаній у разі впровадження хмарних обчислень, що відкривають нові конкурентні переваги на ринку. Запропонована методологічна оцінка економічного ефекту від переходу до хмарних технологій, представлені основні етапи оцінки ефекту. Розглянуто поняття сукупної вартості володіння ІТ-інфраструктурою як один із методів оцінки витрат, пов’язаних з компонентами комп’ютерних систем, представлено перелік складових сукупної вартості володіння у порівнянні з витратами на перехід та роботу в хмарі.
  • Ескіз
    Документ
    Архітектура відкритої P2P хмарної системи
    (НТУ "ХПІ", 2013) Харченко, К. В.
    Запропонована архітектура відкритої хмарної системи на основі P2P мережі. Реалізація такої архітектури дозволяє побудову приватної або публічної хмарної системи. Описана концепція побудови P2P мережі та взаємодію клієнт-хмара. Описаний загальний протокол обміну даними між клієнтами та хмарою.