Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Комплексний підхід до обробки різнорідних медичних даних з відсутніми значеннями
    (НТУ "ХПІ", 2018) Білобородова, Т. О.; Скарга-Бандурова, І. С.
    Показана необхідність врахування змішаних наборів даних з відсутніми значеннями. Запропоновано узагальнений підхід до обробки різнорідних медичних даних з урахуванням типу даних, механізму їх відсутності. Проведене опрацювання трьох різних наборів даних з використанням запропонованого підходу та контрольної моделі. Надано порівняння ефективності опрацювання даних.
  • Ескіз
    Документ
    Вдосконалення методики оцінки роботи регіональних органів, що здійснюють державний архітектурно-будівельний контроль
    (НТУ "ХПІ", 2010) Мущинська, Н. Ю.; Бурдикіна, О. І.
    Стаття присвячена аналізу існуючій системі оцінки роботи регіональних органів Державної архітектурно-будівельної інспекції. Пропонується нова методика визначення рейтингу регіональних органів відповідної урядової установи за допомогою методу «відстані від еталону» для отримання матриці стандартизованих коефіцієнтів. Використання даного інструменту дозволяє охарактеризувати кількісну та якісну сторони ефективності виконання покладених на них завдань.