Стратегії інноваційного розвитку економіки України: проблеми, перспективи, ефективність : міжнародна науково-практична Internet-конференція студентів та молодих вчених

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27429

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Інноваційна політика в галузі машинобудування
    (НТУ "ХПІ", 2016) Глізнуца, Марина Юріївна
    Доведено, що у машинобудівному комплексі завдання інноваційної діяльності сконцентровані в науково-технічному переоснащенні виробництва як першооснова НТП. Обґрунтовано, що в галузі машинобудування інноваційна політика орієнтується на декілька складових виробничого процесу і своєї ринкової місії. Головні з них – нові радикальні технології, інноваційної якості продукт, високоефективні системи управління, що підвищують керованість всіх процесів виробничо-господарчої діяльності і забезпечують ефективне використання ресурсів.
  • Ескіз
    Документ
    Техніко-технологічне переоснащення виробництва на засадах системної організаційно-економічної інтеграції
    (НТУ "ХПІ", 2016) Безугла, Дар'я Валеріївна
    Автором доведено, що актуальним напрямком реформування економіки України є невідкладне техніко-технологічне переоснащення виробництва на основі інновацій. Обгрунтовано, що для ефективного вирішення означеної проблеми доцільно, на наш погляд, застосування розробленої концепції і відповідної організаційної структури «Системного інноваційного та науково-технічного забезпечення національного виробництва України» (абревіатура – «СІНТЕЗ – НВУ»), як загальнодержавного механізму підтримки і розвитку процесів техніко – технологічного переоснащення виробництва на основі інновацій у промислових галузях економіки.