Публікація: Імітаційне моделювання грошових потоків страхової компанії
Вантажиться...
Дата
DOI
Назва видання
ISSN
Назва тому
Видання
ФОП Томенко Ю. І.
Анотація
Опис
Ключові слова
Бібліографічний опис
Мельников О. С. Імітаційне моделювання грошових потоків страхової компанії / О. С. Мельников, В. Ю. Самойлов // Дослідження та оптимізація економічних процесів "Оптимум–2019" : тр. 15-ї Міжнар. наук.-практ. конф., 4-6 грудня 2019 р. / ред. Є. М. Строков ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т" [та ін.]. – Харків : Томенко Ю. І., 2019. – С. 156-158.