Математичні моделі модифікованої несиметричної крипто-кодової системи Мак-Еліса на модифікованих еліптичних кодах
Вантажиться...
Дата
Автори
ORCID
DOI
Науковий ступінь
Рівень дисертації
Шифр та назва спеціальності
Рада захисту
Установа захисту
Науковий керівник
Члени комітету
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника
Анотація
Математичні моделі модифікованих засобів захисту інформації розроблені на основі теоретико-кодової схеми Мак-Еліса з використанням алгеброгеометричних блокових кодів з укороченням і подовженням інформаційного простору.
Mathematical models of modified crypto-code information protection tools are developed on the basis of the McElis theoretical-code scheme using algebraic geometric block codes with shortening and extension of the information premise.
Mathematical models of modified crypto-code information protection tools are developed on the basis of the McElis theoretical-code scheme using algebraic geometric block codes with shortening and extension of the information premise.
Опис
Бібліографічний опис
Євсеєв С. Математичні моделі модифікованої несиметричної крипто-кодової системи Мак-Еліса на модифікованих еліптичних кодах / С. Євсеєв // Інформаційні технології та комп'ютерне моделювання : матеріали Міжнар. наук.-практ. конф., 15-20 травня 2017 р. / ред. Л. Б. Петришин ; Прикарпат. нац. ун-т ім. В. Стефаника. – Івано-Франківськ : ПНУ, 2017. – С. 192-196.