Модифікований алгоритм відновлення точок розриву функції однієї змінної
Вантажиться...
Дата
DOI
Науковий ступінь
Рівень дисертації
Шифр та назва спеціальності
Рада захисту
Установа захисту
Науковий керівник
Члени комітету
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
Херсонський національний технічний університет
Анотація
Опис
Ключові слова
Бібліографічний опис
Першина Ю. І. Модифікований алгоритм відновлення точок розриву функції однієї змінної / Ю. І. Першина, В. О. Пасічник // Математичне моделювання : матеріали 18-ї Міжнар. конф., присвяч. 100 – річчю з дня народження акад. Ю. О. Митропольського, 18-22 вересня 2017 р. = Mathematical modelling : materials of 18th intern. conf., September 18-22, 2017. – Херсон : ХНТУ, 2017. – С. 126-127.