Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 8 з 8
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки до cамостійної роботи з розрахункового завдання
    (2021) Федоренко, Ірина Анатоліївна; Власова, Наталія Олексіївна
    Розрахункове завдання складається із двох основних частин: теоретичної та розрахунково-аналітичної. Воно виконується студентом самостійно на основі особистого вивчення спеціальної літератури за вибраною темою. Література до теми розрахункового завдання підбирається самим студентом, а її список приводиться наприкінці роботи. Практична (аналітична) частина завдання виконується на основі загальної статистичної інформації, яку студент збирає самостійно на основі офіційних публікацій та на сайті Держкомстату України (www.ukrstat.gov.ua), відповідно до теми та завдання розрахункового завдання. Крім цього, керівник розрахункового завдання від кафедри може доповнити завдання додатковою економічною інформацією для виконання відповідних розрахунків та аналітичних висновків. Обробку інформації, її оформлення та усі необхідні розрахунки студент виконує самостійно. Під час роботи над теоретичною частиною з метою поглибленого вивчання й висвітлення розглянутих питань необхідно поряд з навчальною літературою використовувати монографії, що відповідають темі, довідкові матеріали (енциклопедії, довідники, статистичні збірники), новинки періодичної преси (журнальні й газетні статті). У списках використаної літератури, що повинен включати не менш двадцяти найменувань, варто вказувати тільки ті джерела, які згадуються або на які є посилання у роботі. При рішенні питань зі структури розрахункового завдання та змісту окремих його розділів необхідно керуватися зразковим планом та завданням. Розрахункове завдання повинен складатися із трьох-чотирьох підрозділів: теоретичної частини (1-2-е питання); аналітично-розрахункової частини з використанням практичних матеріалів підприємства, що наведені у завданні (3-е питання), в якій визначаються зміни, що відбулися, певна система факторів, що впливає або вплинула, на визначені зміни; частини, в якій обґрунтовуються теоретичні та практичні рекомендації, спрямовані на вдосконалювання розглянутих питань або поліпшення стану досліджуваного підприємства (4-е питання). Крім перерахованих основних підрозділів, розрахункове завдання повинен містити вступ, висновки, список використаної літератури й зміст.
  • Ескіз
    Публікація
    Особливості стану та динаміки фінансових результатів підприємств промисловості за видами економічної діяльності
    (ФОП Лібуркіна Л. М., 2018) Власова, Наталія Олексіївна; Носирєв, Олександр Олександрович; Кочетова, Тетяна Іванівна
    Цілями статті є дослідження тенденцій формування фінансових результатів підприємств промисловості та особливостей цього процесу в основних підгалузях за видами економічної діяльності й визначення основних проблем і можливостей фінансування інноваційного розвитку за рахунок внутрішніх джерел. Проаналізовано сучасний стан і динамічні зміни фінансових результатів підприємств промисловості за видами економічної діяльності в період 2010-2017 рр. Визначено основні тенденції, особливості окремих етапів формування фінансових результатів у різних підгалузях промисловості за видами економічної діяльності. Узагальнено проблеми щодо можливостей технологічної перебудови з точки зору забезпечення підприємств промисловості України внутрішніми фінансовими ресурсами. Обґрунтовано необхідність подальших досліджень специфіки формування фінансових результатів на підприємствах провідних галузей промисловості.
  • Ескіз
    Документ
    Конспект лекцій з дисципліни "Економіка підприємства"
    (2018) Власова, Наталія Олексіївна; Івахненко, Андрій Володимирович
  • Ескіз
    Документ
    Основний зміст процесу управління оборотними активами підприємства
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016) Овередний, К. Г.; Власова, Наталія Олексіївна
  • Ескіз
    Документ
    Плани семінарських та практичних занять з дисципліни "Економіка підприємництва"
    (НТУ "ХПІ", 2014) Власова, Наталія Олексіївна
  • Ескіз
    Документ
    Економіка підприємництва
    (НТУ "ХПІ", 2014) Власова, Наталія Олексіївна
    Предметом вивчення навчальної дисципліни є виробничі відносини у системі господарської діяльності підприємницьких структур.
  • Ескіз
    Документ
    Робоча програма навчальної дисципліни "Економіка підприємництва"
    (НТУ "ХПІ", 2014) Власова, Наталія Олексіївна
    Метою викладання навчальної дисципліни «Економіка підприємництва» є формування у студентів сучасного економічного мислення і спеціальних знань про базові поняття щодо здійснення підприємницької діяльності в сучасних умовах.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості оцінки ефективності інноваційних технологій щодо виробництва нових продуктів харчування
    (Харківський державний університет харчування та торгівлі, 2009) Власова, Наталія Олексіївна; Пестіна, Г. О.
    Обґрунтовано основні складові та методичні підходи до визначення ефективності інноваційних технологій щодо виробництва нових продуктів харчування. Виконано розрахунки щодо кількісної оцінки ефективності проведених наукових досліджень.