Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 21
  • Ескіз
    Публікація
    Менеджмент стратегічних змін в промисловості України
    (2023) Кобєлєва, Тетяна Олександрівна; Кучіна, Світлана Едуардівна; Перерва, Петро Григорович
    Запропоновано використовувати пропоновані методи подолання опору змінам у практичній діяльності промислових підприємств: надання співробітникам інформації про майбутні зміни; стимулювання залучення співробітників до змін; використання авторитету лідера; звернення до почуттів приналежності до організації; робота з неформальними лідерами противників змін; облік та врахування особистих причин поведінки персоналу.
  • Ескіз
    Документ
    Перспективи розвитку малого інноваційного бізнесу
    (2023) Кобєлєва, Тетяна Олександрівна; Перерва, Петро Григорович; Волкова, Марія Олександрівна
    Доведено, що мета створення малого бізнесу – це отримання прибутку, для самореалізації на ринку. Для малого бізнесу характерні такі ознаки: відносно невеликий розмір; обмежена кількість працівників; обмежений обіг капіталу; локальний район провадження діяльності; конкретний напрямок роботи.
  • Ескіз
    Публікація
    Особливості процесу управління стратегічними змінами
    (2023) Кобєлєва, Тетяна Олександрівна; Кучіна, Світлана Едуардівна; Перерва, Петро Григорович
    Доведено, що при створенні системи стратегічного управління необхідно провести зміни в організації, які можуть викликати (і, як правило, викликають) опір. Впровадження системи стратегічного управління така проблема стосується більшою мірою, ніж проведення інших змін, оскільки перехід на «стратегічну поведінку» вимагає переосмислення діяльності організації всіма, хто працює.
  • Ескіз
    Публікація
    Управління стратегічними змінами в промисловості України
    (2023) Кобєлєва, Тетяна Олександрівна; Кучіна, Світлана Едуардівна; Перерва, Петро Григорович
    Доведено, що стратегічні зміни покликані перевести організацію з одного стратегічного стану в інший. При цьому правильно реалізований стратегічний розвиток організації приносить позитивні зміни не тільки в економічні аспекти діяльності, але і в систему управління організацією, соціальний розвиток, організаційну культуру. Успішна реалізація стратегії в цілому повинна забезпечуватися відповідними змінами у всіх необхідних сферах і аспектах функціонування організації.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості та основні принципи системи інтелектуальної власності та інформаційних технологій підприємства
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016) Марчук, Леся Сергіївна; Кобєлєва, Тетяна Олександрівна
  • Ескіз
    Документ
    Міжнародні стратегії управління стратегічними змінами
    (Полтавський університет економіки і торгівлі, 2023) Черепанова, Вікторія Олександрівна; Кобєлєва, Тетяна Олександрівна; Перерва, Петро Григорович
    Доведено, що механізм розробки міжнародної стратегії розвитку підприємства починається з вибору зовнішніх ринків для ведення бізнесу, що є однією з ключових і комплексних проблем підприємств, які планують свою зовнішньоекономічну діяльність. При цьому перед компанією стоїть подвійне завдання: з одного боку, вибір привабливих зовнішніх ринків для ведення бізнесу, з іншого – визначення власної конкурентоспроможності для освоєння цих ринків.
  • Ескіз
    Документ
    Види ефективності управлінських рішень
    (Харківський національний університет внутрішніх справ, 2023) Савченко, Ольга Ігорівна; Кобєлєва, Тетяна Олександрівна; Перерва, Петро Григорович
    Оцінка ефективності прийняття управлінських рішень грає важливу роль в діяльності всього підприємства в цілому. Він необхідний для подальшої роботи організації, адже якщо прийняте рішення буде неефективним, то робота всіх підрозділів також буде неефективною. Тому на етапі прийняття управлінського рішення необхідно провести велику дослідницьку роботу з розробки оптимального варіанту рішення, щоб уникнути неякісної, неякісної і неефективної роботи в майбутньому.
  • Ескіз
    Публікація
    Аналіз існуючих напрямків сталого інноваційного розвитку економіки
    (ТОВ "Юридична компанія "Юрсервіс", 2023) Гуцан, Олександр Миколайович; Кобєлєва, Тетяна Олександрівна; Перерва, Петро Григорович
    Досліджено фактори та умови досягнення сталого інноваційного розвитку промислових підприємств з наявної тріади його основних складових - економічної, екологічної та соціальної. Переважна більшість досліджень з питань формування та практичної реалізації концепції сталого інноваційного розвитку якраз і орієнтується на вказані складові.
  • Ескіз
    Документ
    Методичний підхід до комплексного оцінювання економічної безпеки будівельного підприємства
    (Волинський національний університет ім. Лесі Українки, 2022) Зіненко, Костянтин Анатолійович; Кобєлєва, Тетяна Олександрівна
    Систему економічної безпеки будівельного підприємства пропонується розглядати як комплекс, що складається із окремих блоків: ресурсів, можливостей, системи заходів, результатів. У межах кожного з блоків слід виділити специфічні для будівельної галузі складові. Блок ресурсів – це сукупність усіх ресурсів, які використовуються у господарському процесі підприємства.
  • Ескіз
    Документ
    Аналіз існуючих підходів до оцінювання економічної безпеки підприємства
    (Донецький державний університет управління, 2018) Перерва, Петро Григорович; Кобєлєва, Тетяна Олександрівна
    В статті проведено детальний порівняльний аналіз існуючих методичних підходів до оцінювання рівня економічної безпеки промислового підприємства. Визначено переваги та недоліки кожної з методик, що розглядалися. Обґрунтовано складнощі, що обмежують оцінку економічної безпеки підприємства, запропоновано рекомендації щодо напрямків її вдосконалення. Основним недоліком існуючих методів є відсутність точно встановленої системи показників, що враховувала б особливості діяльності підприємства. На думку авторів, удосконалення методичної бази оцінювання рівня економічної безпеки підприємств конче необхідно пов’язувати з комплаєнс загрозами (корупція, шахрайство, відмивання грошей, порушення законів, положень та нормативів), які на цей час становлять основну проблему для підприємства.