Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження інгібіторних композицій для багатоелектродних систем
    (НТУ "ХПІ", 2007) Шевченко, Р. О.; Шепеленко, Олександр Сергійович; Ведь, Марина Віталіївна; Сахненко, Микола Дмитрович
    Розглянуто корозійну поведінку багатоелектродних систем у водних розчинах інгібіторних композицій в залежності від їх складу та концентрацій. Визначено показники швидкості корозії короткозамкнених гальванопар. Встановлено оптимальний склад та механізм дії запропонованої композиції інгібіторів.
  • Ескіз
    Документ
    Електрохімічний мікрогенератор амоніаку
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2007) Сахненко, Микола Дмитрович; Ненастіна, Тетяна Олександрівна; Камарчук, Геннадій Васильович
    Розглянуто термодинамічні передумови електрохімічного способу отримання стабільних мікропотоків аміаку. Встановлено механізм і кінетичні закономірності парціальних реакцій при відновленні гідроксиламіну, визначені лімітуючі стадії. Показано, що розряд гидроксиламина з водних розчинів супроводжується попередньою хімічною стадією і адсорбцією електродно-активних частинок. Встановлено ефект прискорения процесу при використанні в якості електродного матеріалу каталитично активних сплавів паладію.
  • Ескіз
    Документ
    Кінетика електродних процесів
    (НТУ "ХПІ", 2014) Сахненко, Микола Дмитрович; Артеменко, Валентина Мефодіївна
    Викладено сучасні уявлення про електрохімічні системи і закономірності перебігу реакцій на міжфазових межах. Висвітлено фізико-хімічне підґрунтя електрохімічних реакцій як окремого класу гетерогенних перетворень. Детально розглянуто окремі стадії електродних реакцій, закономірності транспортування електродно-активних частинок, елементарний акт перенесення заряду, механізми найважливіших у практичному відношенні електрохімічних реакцій. Значну увагу приділено методичному забезпеченню лабораторного практикуму, запропоновано багатоваріантні завдання та вправи. Розраховано на викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів денної та заочної форм навчання напрямів "Хімічна технологія та інженерія", "Інженерна механіка", "Приладобудування" та ін.