Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 64
  • Ескіз
    Документ
    Методичні матеріали до виконання контрольної роботи з дисципліни "Соціально-трудові відносини в організації облікової діяльності"
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Юр'єва, Ірина Анатоліївна
    Дисципліна "Соціально-трудові відносини в організації облікової діяльності" є важливою складовою підготовки фахівців у сфері бухгалтерського обліку, аудиту та управління. Вона вивчає взаємозв'язок між соціально-трудовими аспектами та організацією праці в контексті облікової діяльності. Даний курс покликаний забезпечити студентів знаннями про правові, соціальні, економічні та психологічні аспекти трудових відносин, що впливають на ефективність управління організаціями, зокрема в бухгалтерських та аудиторських службах.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості обліку і контролю поточних зобов'язань підприємства
    (Аналітик, 2021) Семенець, Аліна Олександрівна; Дуплінат, Тетяна Євгеніївна
    Метою дослідження є вдосконалення обліку та контролю поточних зобов’язань. Досліджено найбільш суттєві проблеми сучасної господарської діяльності вітчизняної економіки: низька договірна дисципліна, криза неплатежів, глобальне хронічне порушення термінів та умов оплати за зобов’язаннями, насамперед за поточними зобов’язаннями. Запропоновано низку заходів для усунення порушень в обліку, контролі поточних зобов’язань та запобігання їх у майбутньому; недопущення у практиці господарської діяльності, обліку та контролі зривів строків та умов оплати за зобов’язаннями.
  • Ескіз
    Публікація
    Формування обліково-аналітичної інформації про витрати на маркетингову діяльність
    (Хмельницький національний університет, 2024) Альошин, Сергій Юрійович; Семенець, Дар'я
  • Ескіз
    Документ
    Особливості нормативно-правового забезпечення обліку з покупцями і замовниками
    (Хмельницький національний університет, 2024) Фальченко, Олена Олександрівна; Борисова, Аліса
  • Ескіз
    Документ
    Принципи обліку амортизації основних засобів у банках, переваги та недоліки методів амортизації
    (Хмельницький національний університет, 2024) Фальченко, Олена Олександрівна; Приходько, Богдана
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки щодо виконання самостійних робіт з навчальної дисципліни "Аналітичний інструментарій фінансово-економічної безпеки"
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Юр'єва, Ірина Анатоліївна; Ткаченко, Марина Олексіївна
    Самостійні завдання виконуються студентами індивідуально на основі отриманої інформації (ці джерела необхідні для виконання магістерських дипломних робіт) і відповідають вимогам типової програми курсу «Аналітичний інструментарій фінансово-економічної безпеки підприємства».
  • Ескіз
    Документ
    Текст лекцій з навчальної дисципліни "Аналітичний інструментарій фінансово-економічної безпеки підприємств"
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Юр'єва, Ірина Анатоліївна; Ткаченко, Марина Олексіївна
    Текст лекцій включає основні питання, пов’язані з теорією та практикою аналітичного інструментарію фінансово-економічної безпеки підприємств, її складових. Основна увага приділена методам аналізу фінансово-економічної безпеки організації, аналітичної роботи та індикаторів роботи підприємства. Розглянуті аспекти аналізу погроз, фінансових ризиків, ділової розвідки на підприємстві.
  • Ескіз
    Публікація
    Вартісний підхід до оцінки інвестиційної привабливості промислових підприємств
    (ФОП Томенко Ю. І., 2023) Кочетова, Тетяна Іванівна; Яцина, Вікторія Валентинівна
  • Ескіз
    Документ
    Підходи до визначення ефективності бізнес-моделей
    (ФОП Томенко Ю. І., 2023) Юр'єва, Ірина Анатоліївна
  • Ескіз
    Документ
    Організація бухгалтерського обліку
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Мелень, Олена Валентинівна
    Оскільки облік, контроль та аналіз є невід’ємними складовими процесу управління у формуванні діяльності будь-якої господарської формації, то сучасний бухгалтер повинен не тільки володіти технікою ведення бухгалтерського обліку, контролю за здійсненими операціями та навиками аналізу, а й умінням раціонально організувати ці складові. Тобто для ведення та забезпечення інформацією контролю та аналізу господарської діяльності підприємства бухгалтерський облік потребує належної організації, яка передбачає вирішення ряду методичних, технологічних, технічних і організаційних питань. Раціональна організація бухгалтерського обліку дозволяє вдосконалювати документування господарських операцій і документообіг, обробку інформаційних даних обліку, ефективно використовувати робочий час облікових працівників, здійснювати точний, своєчасний і дієвий облік за найменших витрат сил і засобів на його ведення, забезпечує узгоджену ритмічну працю на всіх етапах облікового процесу. Результатом вивчення дисципліни є не тільки засвоєння предмета, об’єктів, методу, особливостей облікового, контрольного й аналітичного процесів, питань організації праці, а й уміння організувати забезпечення (нормативно-правове, організаційне, інформаційне, технічне, економічне і т. ін.) процесів обліку, контролю та аналізу як функцій управління. Бухгалтер має налагодити обліковий процес і працю бухгалтерської служби щодо ведення обліку відповідно до специфіки діяльності суб’єкта господарювання та бути ініціативним помічником керівника підприємства з пошуку варіантів раціональної діяльності підприємства. Без організації бухгалтерського обліку неможлива діяльність суб’єктів господарювання, оскільки це суперечить чинному законодавству України.