Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 14
  • Ескіз
    Публікація
    Дослідження та методи діагностики організаційної культури
    (Одеський національний економічний університет, 2023) Рожко, А. О.; Кармінська-Бєлоброва, Марина Володимирівна
  • Ескіз
    Публікація
    Web-культура як передумова розвитку організації в цифровій економіці
    (ТОВ "Юридична компанія "Юрсервіс", 2023) Ілляшенко, Сергій Миколайович; Шипуліна, Юлія Сергіївна
    Дістали подальшого розвитку засади управління розвитком організацій різних галузей в цифровій економіці, зокрема, в частині урахування Web-культури як основи середовища сприятливого для орієнтації інтелекту і знань персоналу організації на цифровізацію бізнес-процесів і реалізацію їх в мережі інтернету.
  • Ескіз
    Документ
    Вплив організаційної культури на установи різних форм власності
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2020) Агаларова, Карина Адільївна
  • Ескіз
    Документ
    Управління персоналом підприємства в контексті впливу організаційної культури
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2021) Семененко, Д. О.; Балуєва, О. В.
    В статті висвітлена актуальність проблеми. Підкреслюється сутність системи управління персоналом і її складові. Описані напрямки впливу організаційної культури на окремі аспекти управління персоналом підприємства. Наведені деякі приклади щодо управління персоналом саме в контексті значущості організаційної культури. Визначено, що духовно-світоглядні елементи організаційної культури визначають зміст культури працівників та їхніх міжособистісних стосунків, вони безпосередньо визначають поведінку працівників у процесі їх індивідуальних і колективних дій при здійсненні відповідних етапів використання та розвитку матеріальних елементів організації. Обґрунтовано, що це інтегруючий фактор, що характеризує людські відносини в процесі становлення, розвитку та відповідних змін у діяльності організації. Доведено, що іншим елементом організаційної культури є культура праці та виробництва, яка представлена в нормах, стандартах і принципах внутрішнього розпорядку, встановлених власником (керівником) та закріплених нормативно-правовими актами, що забезпечують внутрішньосистемні зв’язки, стабільність та ефективність діяльності підприємства.
  • Ескіз
    Документ
    Бізнес-культура та соціальна відповідальність у підприємницькій діяльності
    (ТОВ "Планета-Прінт", 2021) Пантелєєв, Михайло Сергійович; Запара, В. Ю.
  • Ескіз
    Документ
    Вплив нефінансових чинників на якість облікової інформації
    (Харківський державний університет харчування та торгівлі, 2020) Кузнецова, Світлана Олександрівна
  • Ескіз
    Документ
    Співвідношення понять "керівництво" та "лідерство" в управлінні сучасною організацією
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2020) Дєгтяр, Андрій; Бублій, Максим
    Досліджено співвідношення понять «керівництво» та «лідерство» в управлінні сучасною організацією. Визначено, що мікрорівень управління забезпечують такі характеристики суб’єкт-об’єктної управлінської взаємодії, як керівництво і лідерство. Керівництво і лідерство є продуктами внутрішньо організаційної діяльності, що надають управлінню характеристики ефективності та якості в контексті надаваних послуг. З’ясовано, що керівництво і лідерство в системі організаційних взаємодій можуть доповнювати один одного або навіть один в одного трансформуватися. Традиційно в стабільних організаційних формах керівник є в той же час і лідером. Багато в чому це обумовлено тим, що сам статус керівника дає його носію перевагу над іншими співробітниками щодо лідерських позицій. Доведено, що керівництво, лідерство та лідерське управління, як компіляція обох соціальних ресурсів в системі організаційних взаємодій у прикладному відношенні є важливими атрибутами для реалізації процесу управління, які в даний час є необхідною умовою професіоналізму сучасного керівника.
  • Ескіз
    Документ
    Особистість в соціальних організаціях
    (2020) Агаларова, Карина Адільївна; Байдак, Тетяна Михайлівна; Бірюкова, Марина Василівна; Болотова, Вікторія Олександрівна; Ляшенко, Наталія Олександрівна; Рущенко, Ігор Петрович
    Навчально-методичний посібник складений як допомога для самостійної роботи студентів, які опановують низку навчальних дисциплін, пов’язаних з різними аспектами функціонування соціальних організацій та діяльності людини в межах соціальних організацій. Призначено для студентів спеціальності 054 "Соціологія".
  • Ескіз
    Публікація
    Використання сучасних технологій в управлінні діяльністю підприємств
    (2020) Погорєлова, Тетяна Олексіївна
  • Ескіз
    Документ
    Керівництво культурою та цінностями організації, як функція управлінського лідерства
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018) Дєгтяр, Олег; Непомнящий, Олександр
    У статті досліджуються класифікації організаційних культур, також виділені сукупності соціокультурних проблем, пов'язаних із зусиллями членів організації щодо інтеграції та взаємодії із зовнішнім середовищем. З'ясовані фактори, що визначають вплив управлінського лідера на організаційну культуру. В результаті дослідження визначено, що задача оптимізації використання потенціалу управлінського лідерства знаходить вираження в підтримці балансу впливу на організацію як єдиний організм та його окремі елементи. Управління цінностями як функція управлінського лідерства включає виявлення, формування та культивування цінностей, які, з одного боку, відповідають стратегії організації, з іншого боку, поділяються тими, хто являє собою людський ресурс реалізації обраної стратегії. Доведено, що управлінський лідер повинен вміти виділити спільні цінності із загального потоку інформації; визначати їх у відповідності зі стратегією організації; проявляючи граничну увагу до індивідуальних цінностей кожного працівника.