Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 10
  • Ескіз
    Публікація
    Факторний аналіз стану інноваційної культури підприємства
    (Інститут суспільної трансформації, 2014) Ілляшенко, Сергій Миколайович; Шипуліна, Юлія Сергіївна
    У статті досліджено механізми формування інноваційної культури підприємства, визначено і систематизовано фактори, що впливають на її стан. Запропоновано підхід до багатофакторної оцінки рівня інноваційної культури, а також її окремих складових. Розроблено матрицю для виявлення ступеня радикалізації інноваційних рішень, що дає змогу визначити характер інноваційної діяльності та створюваних інновацій залежно від стану інноваційної культури суспільства і конкретного підприємства-інноватора.
  • Ескіз
    Документ
    Теоретико-методичні підходи до аналізу інноваційних проектів промислових підприємств
    (Національний університет "Львівська політехніка", 2010) Ілляшенко, Сергій Миколайович; Божкова, Вікторія Вікторівна; Дериколенко, Олександр Миколайович
    Обґрунтовано теоретико-методичний підхід до аналізу інноваційних проектів для промислових підприємств з урахуванням всіх варіантів розвитку ситуацій їх впровадження. Розвинена шкала рівнів ризику та відповідних їм управлінських рішень. Удосконалено методичний підхід до оцінювання інноваційного ризику, який дає змогу враховувати взаємодію комплексу факторів зовнішнього та внутрішнього впливу, отримувати виваженіші оцінки та порівнювати такі оцінки для різних проектів.
  • Ескіз
    Документ
    Знання як основа стратегій інноваційного розвитку підприємств
    (Юрсервіс, 2021) Ілляшенко, Сергій Миколайович; Ілляшенко, Наталія Сергіївна
    Представлені результати розкривають роль і значення знань у розробленні стратегій інноваційного розвитку підприємств. Обґрунтовано дуалізм знань у інноваційному процесі, які є основою прийняття ефективних управлінських рішень (вхідні знання) і одночасно, - їх результатами (вихідні знання). Систематизовано види вхідних і вихідних знань стосовно типів стратегій інноваційного розвитку підприємства.
  • Ескіз
    Документ
    Інформаційний потенціал як запорука розвитку підприємства
    (ІМА-прес, 2010) Ілляшенко, Сергій Миколайович
  • Ескіз
    Документ
    Ефективність використання ВНЗ м. Суми елементів брендингу
    (Сумський державний університет, 2011) Ілляшенко, Сергій Миколайович; Сірік, Юлія Андріївна; Хижняк, М. О.
  • Ескіз
    Документ
    Бізнес-адміністрування: магістерський курс
    (Університетська книга, 2008) Мельник, Леонід Григор`євич; Ілляшенко, Сергій Миколайович; Сотник, Ірина Миколаївна
    У підручнику викладено основні дисципліни і теми, передбачені навчальним планом підготовки магістрів зі спеціальності "Бізнес-адміністрування". Основну увагу приділено дослідженню факторів внутрішнього та зовнішнього середовища фірм, шляхів ефективного використання наявних резервів та ресурсів, маркетингових, виробничих, правових, інвестиційних, інноваційних та інших аспектів підприємницької діяльності в транзитивній економіці тощо. Подано тлумачення спеціальних термінів та понять, розкрито найважливіші закономірності та взаємозв’язки в розвитку механізмів управління підприємницькою діяльністю. Розглянуто особливості інноваційного розвитку та екологізації бізнесу в Україні та розвинених країнах на сучасному етапі. Підручник призначений для підготовки магістрів зі спеціальності "Бізнес-адміністрування", також буде корисним для викладачів та інших фахівців з питань управління бізнесом.
  • Ескіз
    Документ
    Інформаційний потенціал підприємства
    (Сумський державний університет, 2004) Ілляшенко, Сергій Миколайович
  • Ескіз
    Документ
    Розробка та моделювання механізму управління стратегіями диверсифікації на вітчизняних промислових підприємствах
    (Сумський національний аграрний університет, 2008) Ілляшенко, Сергій Миколайович; Пересадько, Г. О.
    Вибір промисловими підприємствами стратегій диверсифікації в умовах обмеженості ресурсів: фінансових, сировинних та інших, вимагає зосередження їх на найбільш перспективних напрямках, де імовірність досягнення конкурентного успіху є найбільшою. Опанування цих напрямків має здійснюватися на основі порівняльної оцінки стратегічного потенціалу підприємства і зовнішнього середовища господарювання. Згідно існуючої практики, оцінки такого роду доцільно виконувати із застосуванням економіко – математичних, інформаційних та інших моделей, щоб розширити горизонт вибору за рахунок аналізованої кількості можливих варіантів, підвищити точність і оперативність. Проте вітчизняною практикою не приділяється належної уваги моделюванню процесу диверсифікації діяльності. Виходячи з цього, є необхідність в розробці теоретико – методичних підходів до моделювання механізму управління стратегіями диверсифікації промислових підприємств.
  • Ескіз
    Документ
    Управління знаннями в контексті забезпечення економічної безпеки підприємства
    (ІНЖЕК, 2019) Ілляшенко, Сергій Миколайович
    У статті розроблено концептуальну схему організаційно-економічного механізму управління знаннями підприємства в контексті забезпечення його економічної безпеки. Теоретично обґрунтовано роль знань у забезпеченні належного рівня кожної зі складових економічної безпеки підприємства. Визначено джерела та інструменти отримання знань, що характеризують стан складових економічної безпеки підприємства, а також напрями використання знань для забезпечення достатнього рівня кожної зі складових. Розроблено укрупнену блок-схему алгоритму управління знаннями в процесі забезпечення належного рівня окремих складових економічної безпеки. Уточнено склад підрозділів підприємства, що відповідають за стан окремих складових його економічної безпеки. Визначено та систематизовано функції цих підрозділів у процесі управління знаннями як засобом забезпечення економічної безпеки. Отримані результати поглиблюють теоретико-методологічні засади управління знаннями підприємства, а також управління економічною безпекою підприємства.
  • Ескіз
    Документ
    Управління вибором стратегій комерціалізації інновацій
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019) Ілляшенко, Сергій Миколайович