Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Ескіз
    Документ
    Екстрене дистанційне навчання в Україні
    (КП "Міська друкарня", 2020) Кухаренко, Володимир Миколайович; Бондаренко, Володимир Васильович
    У колективній монографії викладено теоретико-методологічні погляди на нагальну для всієї системи освіти України проблему реалізації навчального процесу в умовах карантину, викликаного пандемією COVID-19. Навчальні заклади України всіх рівнів змушені були за короткий термін перейти на дистанційний навчальний процес, до якого не всі виявилися готовими. При розгляді прикладів реалізації навчального процесу з’ясувалося, що процес планування освіти та її практична реалізація в умовах кризи вимагають не лише творчого підходу, але й прийняття серйозних організаційних заходів і не лише на рівні самих навчальних закладів. Науково-методичний і науково-практичний аналіз ситуації, запропонований науково-педагогічною спільнотою охоплює широке коло питань, проблем і пропозицій, які ґрунтуються на власному педагогічному досвіді. Видання призначене для науково-педагогічних працівників, викладачів-практиків, аспірантів, магістрів й усіх тих, кому не байдужі питання сучасної освітньої системи України.
  • Ескіз
    Документ
    Коннективістський дистанційний курс "Змішане навчання"
    (2016) Кухаренко, Володимир Миколайович
    В даний час велика увага приділяється розвитку змішаного навчання – поєднанню традиційного та дистанційного (30-70%) навчання. Таке навчання іноді називають гібридним і відносять до руйнівних технологій. Мета роботи – проаналізувати матеріали з мережі за тримісячний термін та отримати напрями розвитку теорії та практики змішаного навчання з використанням коннективістських підходів і методів формування персональної навчальної мережі. Предмет дослідження - змішане навчання, об'єкт дослідження – процес формування персональної навчальної мережі. Результати аналізу показують, що на даному етапі викладачі не вважають діяльність з формування персональної навчальної мережі практичною діяльністю. Це пояснюється тим, що такий процес має неявний характер.
  • Ескіз
    Документ
    Змішане (гібридне) навчання та професійне навчання
    (ТОВ "СІК-ГРУП УКРАЇНА", 2017) Кухаренко, Володимир Миколайович
  • Ескіз
    Документ
    Система підготовки кадрів дистанційного навчання
    (2018) Кухаренко, Володимир Миколайович
    Система підготовки кадрів дистанційного навчання повинна включати курси, які готують викладача до дистанційного навчання, формують компетентності розробника дистанційного курсу, навички тьютора. Успішне впровадження дистанційного навчання вимагає наявність експертів, які забезпечують виконання стандартів та пошук нових ефективних методів навчання. Проблемна лабораторія дистанційного навчання НТУ "ХПІ" створила такі дистанційні курси та протягом багатьох років проводить відкрите навчання, в якому беруть участь вчителі та викладачі України. Аналіз навчального процесу дозволяє постійно розвивати ці курси. Підготовлені кадри дистанційного навчання успішно впроваджують нові форми навчання у своїх організаціях.
  • Ескіз
    Документ
    Змішане навчання в університеті
    (ФОП Петрова І. В., 2016) Кухаренко, Володимир Миколайович
  • Ескіз
    Документ
    Пілотний дистанційний курс "Змішане навчання"
    (Інститут педагогіки НАПН України, 2017) Кухаренко, Володимир Миколайович
    У роботі наводяться результати навчання вчителів та викладачів університетів у пілотному відкритому дистанційному курсі "Змішане навчання", проведеного проблемною лабораторією дистанційного навчання НТУ "ХПІ". Для успішного впровадження змішаного навчання у середній школі важливо вирішити визначитись з системою дистанційного навчання (LMS) для супроводу навчального процесу (бажано використовувати Moodle) та підвищити рівень володіння вчителями та викладачами таксономії Блума.
  • Ескіз
    Документ
    Стан розвитку електронного навчання в Україні
    (Місьдрук, 2015) Кухаренко, Володимир Миколайович
    Розвиток електронного навчання визначається рівнем застосування інформаційних технологій та інформаційною і педагогічною культурою викладачів. В Україні велика увага приділяється засвоєнню інформаційних технологій для навчального процесу. Створені умови підвищення рівня педагогічної культури електронного навчання.