Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Формування 3D-моделі робочого простору установки адитивних технологій за генетичним алгоритмом
    (ТОВ "Планета-Прінт", 2021) Гаращенко, Ярослав Миколайович
  • Ескіз
    Документ
    Моделювання прямої та інверсної кінематики робота маніпулятора з шістьма ступенями свободи
    (Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", 2019) Тютюма, С. О.; Істомін, Олександр Євгенійович
  • Ескіз
    Документ
    Сучасні адитивні технології та 3D-друк. Огляд останніх досягнень в різних сферах людського життя
    (НТУ "ХПІ", 2019) Гречко, Олександр Михайлович
    Актуальним завданням сьогодення є застосування нових технологій і розробок в повсякденному житті з метою покращення як умов існування людства, так і задля зменшення затрат енергоресурсів, матеріалів, часу та таке інше при виготовленні різноманітних виробів. Одним з перспективних напрямків рішення такого нагального завдання є впровадження останніх досягнень в галузі адитивних технологій в різні сфери людського життя. На основі опублікованого у відкритих інформаційних джерелах численного матеріалу наведено короткий науково-технічний огляд останніх досягнень в області сучасних адитивних технологій як в різних галузях промисловості так і в сферах людського життя. Представлені найвагоміші розробки дослідників з усього світу в галузях медицини та протезування, архітектури та будівництва, проаналізовано технології створення металевих деталей з використанням адитивних технологій. Проведений аналіз прикладів впровадження адитивних технологій в світі показав важливу необхідність недопущення відставання вітчизняної промисловості, а також науки і освіти від актуальних тенденцій застосування 3D-принтерів. Показано переваги і недоліки адитивних технологій у порівнянні з традиційними способами виробництва. Робота направлена на ознайомлення вітчизняних фахівців та науковців з можливостями застосування сучасних адитивних технологій в різних секторах промисловості і сферах людського життя. Матеріали статті можуть бути спрямовані для залучення молодих вчених, аспірантів, студентів щодо пошуку нових ляхів використання адитивних технологій та втілення найсміливіших їх ідей і проектів в реальне життя.
  • Ескіз
    Документ
    Педагогіка добра як основа адаптивного управління навчальним процесом
    (НТУ "ХПІ", 2016) Чеботарьов, Микола Корнійович
    Розглядаються особливості підготовки студентів з використанням адаптивних технологій сьогодні, коли все більш помітним стає посилення прагматичного підходу людей не тільки до виконання своїх безпосередніх виробничих завдань і функцій, а й до організації способу життя. Аналізується зв’язок педагогічної технології адаптивного управління з ідеями педагогіки добра та можливостей її успішного застосування в практиці професійної підготовки майбутніх інженерів. Звертається увага на посилення гуманітарної складової освіти. Йдеться перш за все про належне формування їхньої професійної та соціальної компетентності.