Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Логістична підтримка управління збутовою діяльністю підприємства
    (Національний технічний університет "Дніпровська політехніка", 2024) Сисоєв, Володимир Вікторович; Корінь, М. В.
    Методологія дослідження. Методологічною базою дослідження є загальнонаукові методи: узагальнення та систематизації – для характеристики загальних ознак розподільчої логістики та визначення сутності логістичної підтримки управління збутовою діяльністю підприємства-виробника; аналізу та синтезу – для виявлення факторів впливу на збутову та логістичну діяльність, виділення сфер впровадження логістичних рішень у збуті та структуризації механізму логістичної підтримки управління збутом. Результати. На основі аналізу теоретичних засад розподільчої логістики розкрита сутність та запропоновано визначення поняття «логістична підтримка управління збутовою діяльністю підприємства». Проаналізовані завдання логістики у процесі збуту готової продукції та можливі шляхи їх розв’язання. Сформовано схему механізму логістичної підтримки управління збутом, визначені фактори впливу, надана характеристика його складових та визначені критерії оптимізації логістичних рішень. Новизна. Сформульовані теоретичні положення логістичної підтримки управління збутовою діяльністю підприємства, що ґрунтуються на комплексному поєднанні маркетингу та логістики. Механізм логістичної підтримки управління збутовою діяльністю подано як систему послідовних, логічно взаємопов’язаних логістичних рішень та заходів, спрямованих на досягнення цілей управління збутовою діяльністю за рахунок оптимізації ресурсів, раціонального вибору варіантів фізичного розподілу та його реалізації з урахуванням різноманітних факторів впливу. Практична значущість. Запропонований механізм логістичної підтримки управління збутовою діяльністю реалізує комплексний підхід до організації логістичних процесів у сфері збуту та забезпечує оптимізацію управління товаропотоками в умовах багатоваріантності схем і способів реалізації фізичного розподілу готової продукції від підприємства-виробника до кінцевих споживачів.
  • Ескіз
    Публікація
    Розподільча логістика: вибір посередників з урахуванням факторів неповної визначеності і ризику
    (2023) Ілляшенко, Сергій Миколайович; Шипуліна, Юлія Сергіївна
    Запропоновано підхід, який дозволяє вести оцінювання альтернатив і вибір перспективних збутових посередників на конкретних цільових ринках в умовах нечіткої оцінки окремих показників. Його практичне застосування дозволяє підвищити точність аналізу і відповідно ефективність формування системи розподілу продукції підприємства-товаровиробника.
  • Ескіз
    Публікація
    International supply chain management. Study guide
    (2020) Ширяєва, Наталя Володимирівна; Макаренко, Анастасія Борисівна; Білоцерківський, Олександр Борисович
    In these guidelines, the main numerical methods that are used in the course "International Logistics" are considered. Each section is dedicated to a separate topic of the course. All sections are constructed in the same way: first, the necessary theoretical information, then a detailed course of solving problems, and at the end of each section, options for individual homework. Variants of the tasks should be selected by the student’s last name in the group’s journal. The instructions also contain control questions to test students' knowledge.