Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Одна теорема про ізогеометричні властивості операторів інтерлінації функцій 2-х змінних
    (НТУ "ХПІ", 2011) Литвин, О. М.; Литвин, О. О.; Ткаченко, О. В.
    В статті доведена одна теорема про ізогеометричнівластивості операторів інтерлінації функцій 2-х змінних. Зроблені висновки про вгнутість (опуклість) функції двох змінних при фіксованих значеннях y або x у напрямках осей Ox або Oy відповідно, якщо сліди цієї функції є вгнутими (опуклими) відповідно.
  • Ескіз
    Документ
    Оператори інтерполяції функцій однієї змінної, що збігаються з нею на заданих відрізках області наближення
    (НТУ "ХПІ", 2012) Литвин, О. О.; Кулик, Станіслав Іванович; Ткаченко, О. В.; Матвєєва, С. Ю.; Черняк, О. О.
    Запропоновано метод побудови оператора s(f; x), що інтерполює функцію f(x) однієї змінної і збігається з нею на заданих відрізках області наближення. Він може бути використаний для відновлення поверхонь між системою перетинних смуг. Досліджено його властивості
  • Ескіз
    Документ
    Метод розробки метамоделей на основі логічних моделей предметних областей
    (НТУ "ХПІ", 2012) Межуєв, В. І.; Литвин, О. М.; Литвин, О. О.
    Відомий метод R-функцій В. Л. Рвачова для розв’язання задач аналітичної геометрії використовує множини функцій кількох змінних, що мають властивості, тісно пов’язані з властивостями булевих функцій. В даній роботі для розробки метамоделей пропонується використовувати теж логічні моделі предметних областей. Розглянуто приклад.