Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Метод синтезу моделі геоінформаційної системи на основі базових поліномів
    (НТУ "ХПІ", 2010) Нефьодов, Л. І.; Кривенко, С. А.; Мусієнко, Є. М.
    Надано новий метод для верифікації виконання розкладання поліному певного ступеня P(x) на множники над полем Галуа GF(2). За основу прийнята модель корпорації Altera, яка застосовується в пакеті автоматизованого проектування мікросхем Quartus II (2009), аналогічну модель застосовує корпорація Xilinx та інші. Новизна нашого підходу полягає в тому, що на першому етапі застосовується часове моделювання в двох ієрархічних рівнях і передбачаються спеціальні заходи для виключення блокувань, а на прикінцевому етапі виконане натурне моделювання на реальній надсучасній мікросхемі, яка розвиває на три порядку більшу швидкість обчислення щодо певних поліномів інтервалу.
  • Ескіз
    Документ
    Математична модель прогнозування попиту на товари
    (НТУ "ХПІ", 2012) Нефьодов, Л. І.; Маркозов, Д. О.
    У статті розроблено математичну модель прогнозування вірогідного попиту на багатономенклатурні товари. Показано, що дана модель дозволяє спрогнозувати попит на значні періоди часу та створити раціональний багатономенклатурний запас товарів.
  • Ескіз
    Документ
    Алгоритм оцінки економічної ефективності впровадження інформаційної технології у торговельну організацію
    (НТУ "ХПІ", 2013) Нефьодов, Л. І.; Маркозов, Д. О.; Ільге, І. Г.; Беспалий, В. О.
    У статті розроблено алгоритм та модель вибору раціональної інформаційної технології (ІТ) з управління багатономенклатурним запасом. Дана методика дозволяє ефективно контролювати витрати на впровадження ІТ у торговельну організацію, що в свою чергу сприяє підвищенню прибутку підприємства.