Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Методи віднесення амортизаційних відрахувань на собівартість продукції
    (НТУ "ХПІ", 2009) Гаврись, Микола Олександрович; Кошова, Л. В.
    Українські підприємства мають можливість самостійно обирати методи перенесення амортизації на собівартість продукції, робіт, послуг. Від цього вибору залежать кінцеві абсолютні значення собівартості окремих видів продукції і результати діяльності підприємств як господарюючих суб’єктів. У даній статті буде зроблена спроба систематизувати ці методи і запропонувати способи їхнього вдосконалення.
  • Ескіз
    Документ
    Проблеми реформування податкової системи України та напрями реформування податку на додану вартість
    (НТУ "ХПІ", 2010) Вовк, К. В.
    У статті визначено сучасний стан та основні недоліки податкової системи України. Розглянуто концепцію реформування податкової системи та зарубіжний досвід застосування податку на додану вартість та напрями його реформування.
  • Ескіз
    Документ
    Уточнення сутності фінансових результатів та прибутку підприємства в обліку
    (НТУ "ХПІ", 2014) Мардус, Наталія Юріївна
    В статті розглянуто і уточнено аспекти трактування теоретико-методичних підходів до визначення сутності фінансових результатів та прибутку підприємства в бухгалтерському, управлінському та податковому обліку. Зроблено висновки, що прибуток являє собою позитивне (додатне) значення фінансового результату, яке свідчить про високу результативність господарської діяльності та ефективне використання капіталу.
  • Ескіз
    Документ
    Заміна податковим обліком бухгалтерського при розрахунку амортизації
    (НТУ "ХПІ", 2012) Тимофєєв, Володимир Миколайович; Віленська, А. М.
    У статті розкрито та розглянуто проблеми взаємозв‘язку системи бухгалтерського та податкового обліку України, а також виявлені протиріччя, які викликають зміни в бухгалтерському обліку, заміщуючи його податковим.