Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Ескіз
    Публікація
    Система удосконалення мотивації персоналу
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2021) Кучерява, Анна Сергіївна; Горовий, Дмитро Анатолійович
    Метою даної роботи є: систематизація теоретичних положень та обґрунтування практичних рекомендацій на сучасному етапі економіки щодо розробки мотиваційної системи на підприємствах. Це дозволить запровадити удосконалення в мотиваційні системи, які використовують організації. Таким чином, можна зробити висновок, що проблема пов’язана із системою мотивації посідає одне із головних місць у роботі організації, адже вдала система мотивації для працівників організації – це в першу чергу підвищення продуктивності роботи співробітників, як наслідок скорочення часу виробництва та підвищення прибутків підприємства. Керівництво має усвідомити та правильно організувати систему мотивації для працівників, тому що саме правильно підібрана система мотивації дає можливість максимально розкрити потенціал робітника. Отже, якщо система мотивації є розвинутою, то це дає змогу підприємству бути конкурентоспроможним та підвищує кінцевий результат його діяльності.
  • Ескіз
    Документ
    Зміст та основні цілі стимулювання збуту на підприємстві
    (НТУ "ХПІ", 2017) Гончаров, Валентин Євгенович
    Стаття присвячена висвітленню сутності стимулювання підприємства, як важливої складової для забезпечення ефективного його функціонування, а також проаналізовано головні завдання, та основні переваги та недоліки заходів, які використовуються у системі стимулювання збуту. У статті розглянуто зміст стимулювання збуту продукції підприємства, його цілі та завдання. Виявлено, що стимулювання збуту ‒ це система короткострокових спонукальних заходів на тимчасовій або територіальній основі, що чинить вплив на трьох учасників ринку (споживачів, торгових посередників, торговий персонал), яка покликана стимулювати негайне здійснення покупки і прискорений збут продукції. Наведена характеристика сучасних засобів і прийомів стимулювання збуту. Розглянуто класифікацію стимулювання збуту продукції підприємства за виникненням і впливом на покупців. Дістали подальшого розвитку теоретичні положе ння стимулювання збуту, в тому числі визначення його основних напрямків.
  • Ескіз
    Документ
    Система мотивации и стимулирования труда персонала на предприятии
    (НТУ "ХПИ", 2015) Погорелова, Татьяна Алексеевна; Пузач, Е. К.; Кутик, Ю. С.
    В данной статье раскрыта основная суть мотивации и стимулирования труда персонала, рассмотрено их различие и эффективность для предприятия. В работе наглядно изображено действие стимула и мотива на человека, рассмотрен процесс подготовки мотивационной системы персонала в виде системы. Также проанализированы внутренние и внешние факторы мотива и распространенные методы мотивации персонала.
  • Ескіз
    Документ
    Состояние и соответствие традиционных форм стимулирования труда ремонтных рабочих современным условиям хозяйствования
    (НТУ "ХПИ", 2012) Мехович, С. Н.; Погорелова, Людмила Васильевна
    В работе рассмотрены вопросы использования в анализе специфичных методических приемов, среди которых помимо экономико-статистических методов важное место должны занимать методы социологических обследований, включая анкетирование и интервью.
  • Ескіз
    Документ
    Методологічні особливості підбору і розстановки робочих кадрів на ремонтних роботах
    (НТУ "ХПІ", 2013) Мехович, Сергій Анатолійович; Погорєлова, Людмила Василівна
    У роботі розглянуті питання використання в аналізі специфічних методичних прийомів, серед яких, окрім економіко-статистичних методів, важливе місце повинні займати методи соціологічних обстежень, включаючи анкетування і інтерв'ю.