Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 5 з 5
  • Ескіз
    Документ
    Модель бестарифної системи оплати праці в аналізі організації заробітної плати на підприємствах
    (НТУ "ХПІ", 2018) Погорєлов, Микола Іванович; Миргород, Ганна Вадимівна
    Реформування економіки вимагає створення і забезпечення дієвих ринкових механізмів заробітної плати. Для підприємств найбільш перспективною є модель безтарифної системи оплати праці. Визначення коефіцієнта кваліфікаційного рівня працівника - найбільш відповідальний момент при введенні безтарифної моделі. Розглянено чотири найбільш великих етапи розробки і впровадження безтарифної оплати праці на підприємстві. Запропоновано застосування цієї форми оплати праці як альтернативи застарілим моделям організації заробітної плати у комерційних структурах.
  • Ескіз
    Документ
    Использование системы премиальных бонусов для управления мотивацией топ-менеджеров
    (НТУ "ХПИ", 2015) Кирсанов, Евгений Александрович; Понкратова, Ирина Анатольевна; Удовикова, Алла Александровна; Кобзева, Анна Георгиевна
    В практической деятельности по управлению персоналом на основе различных теорий и идей разрабатываются конкретные методы и модели стимулирования труда. В качестве стимулов могут выступать отдельные предметы, действия других людей, обещания, предоставляемые возможности и многое другое, что может быть предложено человеку в компенсацию за его действия или что он желал бы получить в результате определенных действий. На трудовую мотивацию влияют система льгот, уровень заработной платы и справедливость распределения доходов, условия и содержательность труда, отношения в семье, коллективе, признание со стороны окружающих и карьерные соображения, творческий порыв и интересная работа, желание самоутвердиться и постоянный риск, жесткие внешние команды и внутренняя культура. Один из методов стимулирования труда топ-менеджеров–система мотивации с помощью премиальных бонусов.
  • Ескіз
    Документ
    Методичний підхід до формування інноваційної моделі управління персоналом будівельних підприємств на основі системи грейдів
    (НТУ "ХПІ", 2014) Шевченко, В. С.
    Одним із інноваційних методів мотивації персоналу є визначення цінності посад. При цьому відбувається процес оцінки та ранжування посад відносно їх впливу на кінцевий результат діяльності підприємства. Одним з інструментів, який дозволяє виявити коефіцієнт ефективності штатних одиниць є система грейдів У статті запропоновано методику впровадження системи грейдів як інноваційного методу мотивації персоналу, що спрямований на позитивну мотивацію до високоефективної та доцільної праці персоналу будівельних підприємств.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості оплати та стимулювання праці в аграрній сфері
    (НТУ "ХПІ", 2012) Бондаревська, К. В.
    У статті висвітлено характерні особливості оплати і стимулювання аграрної праці на сучасному етапі розвитку економіки; проведено аналіз основних тенденцій в галузі оплати праці; запропоновано шляхи вдосконалення системи матеріального стимулювання працівників сільськогосподарських підприємств.
  • Ескіз
    Документ
    Підвищення ефективності системи стимулювання персоналу організації
    (НТУ "ХПІ", 2013) Шилова, К. В.
    У статті досліджено теоретичні та практичні аспекти системи стимулювання персоналу організації. Відносно проведеного аналізу запропонований ряд заходів стосовно удосконалення існуючої системи стимулювання праці персоналу в банківській сфері діяльності та зроблені висновки щодо їх впровадження.