Кафедра "Безпека праці та навколишнього середовища"

Постійне посилання зібрання

Офіційний сайт кафедри http://web.kpi.kharkov.ua/safetyofliving

Від 2020 року кафедра має назву "Безпека праці та навколишнього середовища", попередня назва – "Охорона праці та навколишнього середовища", первісна назва – кафедра "Охорона праці".

Кафедра "Охорона праці" була створена в 1963 році. Першим її завідувачем був доцент Наумов С. С., який очолював кафедру протягом 1963-1970 років.

За час існування кафедри, крізь її "стіни" пройшло понад 70 тисяч студентів.

Кафедра входить до складу Навчально-наукового інституту механічної інженерії і транспорту Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут".

У складі науково-педагогічного колективу кафедри працюють 25 викладачів, серед яких 2 доктора технічних наук, 17 – кандидатів технічних, біологічних та психологічних наук, 1 – доктор філософії, 3 співробітника мають звання професора, 14 – доцента.

Переглянути

Нові надходження

Зараз показуємо 1 - 5 з 1058
 • Документ
  Основні підходи щодо забезпечення безпечних умов трудової діяльності
  (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Євтушенко, Наталія Сергіївна; Слівна, Дар'я Юріївна
  В аспекті надійності та безпеки адміністрації компаній та організацій визнають значну роль персоналу та важливість його безпеки. На ефективність системи управління охороною та безпекою праці персоналу організації значний вплив має рівень узгодженості правового регулювання даних відносин, ступінь відповідності правових та міжнародних норм.
 • Документ
  Забезпечення аудіту безпеки праці на підприємствах промисловості
  (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Євтушенко, Наталія Сергіївна; Твердохлєбова, Наталя Євгеніївна; Семенов, Євгеній Олександрович
  Аyдит oxopoни пpацi та бeзпeки пpацi на пiдпpиємcтвi – цe cиcтeма заxoдiв, яка збиpає iнфopмацiю пpo oкpeмi cкладoвi cиcтeм oxopoни пpацi та poбить виcнoвки, щo oцiнюють cтан та виявляють нeдoлiки та мeтoди їx усунення.
 • Документ
  Напрями забезпечення безпеки в умовах сталого розвитку
  (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Твердохлєбова, Наталя Євгеніївна; Калініченко, Вікторія Василівна
  Забезпечення безпеки є однією з ключових складових сталого розвитку. Умови сталого розвитку пов'язані зі збалансованим розвитком економіки, природи і суспільства.
 • Документ
  Забезпечення безпеки працівників металургійних підприємств в умовах сталого розвитку
  (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Твердохлєбова, Наталя Євгеніївна; Євтушенко, Наталія Сергіївна; Семенов, Євгеній Олександрович
  Металообробка є перспективним напрямом розвитку промисловості, вона включає вторинну переробку металів і виробництво нових металевих продуктів. Забезпечення безпеки працівників металургійних підприємств є важливим елементом сталого розвитку в цій галузі.
 • Документ
  Основні аспекти забезпечення безпеки праці робітників у вітроенергетичному секторі
  (2023) Твердохлєбова, Наталя Євгеніївна; Євтушенко, Наталія Сергіївна
  Враховуючи, що вітроенергетика, як окремий та самостійний сектор промисловості з'явилася зовсім недавно, кількість експертів та працівників цієї галузі невелика, але вона поступово зростає.