Багатовимірність людини та культури у сучасних філософських ландшафтах

Ескіз недоступний
Дата
2021
ORCID
DOI
Науковий ступінь
Рівень дисертації
Шифр та назва спеціальності
Установа захисту
Рада захисту
Науковий керівник
Члени комітету
Видавець
Іванченко І. С.
Анотація
В монографії підіймаються питання людини та культури, роздуми над якими розгортаються в багатовимірній площині: перетинається онтологічний вимір із символічним, соціально-політичний із антропологічним, освітній – із інформаційно-технологічним. Заявлена тема розвивається на ґрунті нових філософських підходів, концептуальних положень, старих та нових традицій розуміння культури як надбання людства і репрезентації людини в нових неоднозначних контекстах. Ставиться наголос на інноваційному розумінні таких концептів, як свобода, ідентичність, технологія себе, ідеологія, техніка. Для викладачів, студентів, магістрів та аспірантів усіх спеціальностей, а також всіх тих, хто цікавиться проблемами розвитку культури та науки.
Опис
Ключові слова
монографія, інтелектуально-когнитивні технології, науковий аналіз, антропологічна криза, ідентичність, рецепція, інтерпретація, метафізика свободи
Бібліографічний опис
Багатовимірність людини та культури у сучасних філософських ландшафтах : монографія / О. О. Дольська [та ін.] ; Нац. техн. ун-т "Харків. політехн. ін-т". – Харків : Іванченко І. С., 2021. – 169 с.