Численный метод решения частотного уравнения поперечных колебаний движущейся по замкнутому обводу гибкой ленты
Вантажиться...
Дата
ORCID
DOI
Науковий ступінь
Рівень дисертації
Шифр та назва спеціальності
Рада захисту
Установа захисту
Науковий керівник
Члени комітету
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
НТУ "ХПИ"
Анотація
Запропоновано числовий метод визначення характеристичних корнів рівняння 4-го ступеня з комплексними коефіцієнтами і реалізовано ітераційну процедуру находження рішення частотного рівняння вільних поперечних коливань гнучкої стрічки, що рухається вздовж замкнутого обводу
Опис
Бібліографічний опис
Численный метод решения частотного уравнения поперечных колебаний движущейся по замкнутому обводу гибкой ленты / Н. В. Кохановский [и др.] // Вестник Нац. техн. ун-та "ХПИ" : сб. науч. тр. Темат. вып. : Транспортное машиностроение. – Харьков : НТУ "ХПИ". – 2006. – № 26. – С. 107-112.