Параметрична декомпозиція багатоетапних транспортних моделей

Вантажиться...
Ескіз

Дата

DOI

Науковий ступінь

Рівень дисертації

Шифр та назва спеціальності

Рада захисту

Установа захисту

Науковий керівник

Члени комітету

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Український державний університет залізничного транспорту

Анотація

Багатоетапні транспортні моделі займають особливе місце серед задач математичного програмуванні. При деталізованому підході до їх розв’язання, з описом елементарних актів управлінської діяльності, виникає проблема пошуку екстремуму алгоритмічної функції на безлічі алгоритмічних обмежень в умовах високої розмірності простору змінних. В таких випадках має сенс застосовувати параметричну декомпозицію, пов'язану з проблемами негладкої оптимізації опуклих функцій багатоетапних транспортних моделей. У статті розглянуто застосування алгоритму найшвидшого спуску для розв’язання таких задач.
Flighted transport models occupy a special place among the problems of mathematical programming. With granular approach to their solution, describing the elementary acts of administrative activity, there arises the problem of the extremum of algorithmic functions on the set of algorithmic restrictions in the conditions of high dimensionality of the space of variables. Given that multi-stage transportation problem has a block structure with a small number of links, it makes sense to use such decomposition schemes that lead to the problem of minimizing nonsmooth convex piecewise-linear function of the related parameters, relevant constraints of the problem in a binder. The most promising and appropriate for solving such problems is the approximate analytical description of the object of management and development of approaches for solving the problem of finding an extremum algorithmic functions on the set of algorithmic constraints in high dimensional space of the variables of the problem and the limited time calculations. In such cases, it makes sense to use a parametric.

Опис

Бібліографічний опис

Параметрична декомпозиція багатоетапних транспортних моделей / Л. А. Гамбаров [та ін.] // Вісник економіки транспорту і промисловості. – 2014. – № 45. – С. 239-244.

Підтвердження

Рецензія

Додано до

Згадується в