Кафедри

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35393

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 11
  • Ескіз
    Публікація
    Методичні вказівки до проведення практичних занять, самостійної роботи та виконання індивідуального завдання з дисципліни "Маркетингові комунікації"
    (2023) Кітченко, Олена Миколаївна
    В даних методичних матеріалах відповідно до навчального плану курсу «Маркетингові комунікації» містяться 16 тем, які вміщують в себе задачі та ситуації (кейси), надаються деякі рекомендації щодо розв’язання пропонованих завдань. Також представлено перелік теоретичних запитань для самостійного вивчення та тестів для поглиблення знань та самоконтролю. Методичні вказівки вміщують рекомендації щодо виконання індивідуального завдання, яке передбачене в рамках дисципліни. Надається список літератури, використання якого допоможе краще зрозуміти зміст питання курсу та отримати навички в розв’язанні задач маркетингових комунікацій.
  • Ескіз
    Документ
    Знаходження та побудова частотних характеристик систем автоматичного керування
    (2023) Денисенко, Микола Анатолійович; Качанов, Петро Олексійович
    Методичні вказівки призначені для вивчення одних з важливих динамічних характеристик систем автоматичного керування, таких як частотні характеристики. У методичних вказівках розглядаються основні частотні характеристики та методи їх отримання та побудови їх графіків. Розглянуті питання допоможуть ефективному освоєнню курсу «Теорія автоматичного керування» та «Теорія сигналів та систем».
  • Ескіз
    Документ
    Автоматизоване проектування систем управління
    (2023) Сальников, Дмитро Валентинович; Качанов, Петро Олексійович; Лещенко, Вячеслав Михайлович
    KiCad — це набір програм із відкритим кодом для створення електронних схем, друкованих плат (PCB) і пов’язаних з цим компонентів. KiCad підтримує інтегрований робочий процес проектування, у якому схема та відповідна друкована плата проектуються разом, а також автономні робочі процеси для спеціального використання. KiCad також містить кілька утиліт, які допомагають у проектуванні схем і друкованих плат, включаючи калькулятор друкованих плат для визначення електричних властивостей структур схем, засіб перегляду Gerber для перевірки виробничих файлів, засіб 3D-перегляду для візуалізації готової друкованої плати та інтегрований симулятор SPICE для перевірки схем.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні вказівки до лабораторних робіт і самостійної роботи за темою "Методи очищення та виділення органічних речовин" з навчальної дисципліни "Органічна хімія"
    (2023) Міхедькіна, Олена Йосипівна; Ларіна, Ганна Іванівна; Мельник, Ігор Іванович; Циганков, Олександр Валерійович
  • Ескіз
    Документ
    Основи програмування на мові Golang
    (2022) Зуєв, Андрій Олександрович; Сальніков, Дмитро Валентинович; Васильченков, Олег Георгійович
    Мова Golang розроблена компанією Google для вирішення практичних завдань, перший реліз мови відбувся у 2012 році. Концептуально, Golang є імперативною мовою зі статичною типізацією. Основний пріоритет при розробці мови надавався максимальній простоті та зрозумілому синтаксису, швидкій компіляції та вбудованій підтримці багатоядерних процесорів за допомогою засобів конкурентного програмування. Менеджмент пам'яті в Golang знаходиться повністю під керуванням збирача сміття.
  • Ескіз
    Документ
    Основи програмування на мові С++
    (2022) Зуєв, Андрій Олександрович; Гапон, Дмитро Анатолійович; Денисенко, Микола Анатолійович
    Методичні вказівки призначені для вивчення основ мови програмування С++ як на практичних і лабораторних роботах, так і для самостійного вивчення. У методичних вказівках на прикладах розглядаються основні принципи програмування та методи написання програм на мові С++, а саме: вбудовані і користувацькі типи даних, структури і масиви та їх ініціалізація і використання, оператори мови С++, логічні і математичні функції, цикли і умовні оператори, функції, передача аргументів і повернення результату роботи функції, шаблони і обробка виключних ситуацій, а також основи роботи з потоками введення-виведення.
  • Ескіз
    Документ
    Методи упорядкування даних
    (2022) Зуєв, Андрій Олександрович; Караман, Дмитро Григорович; Гапон, Дмитро Анатолійович
    Методичні вказівки призначені для вивчення основ теорії графів, алгоритмів сортування та кластерного аналізу. Розглянуто основні алгоритми упорядкування даних та роботи з графами, а також алгоритми кластерного аналізу. Для всіх алгоритмів розглянуті приклади реалізації на мові С++. Також в методичних вказівках представлені індивідуальні завдання для виконання лабораторних і практичних робіт, які допоможуть ефективному освоєнню програмування та інформаційних технологій.
  • Ескіз
    Документ
    Інформаційний пошук
    (2022) Зуєв, Андрій Олександрович; Івашко, Андрій Володимирович; Гапон, Дмитро Анатолійович
    Методичні вказівки призначені для вивчення основ інформаційних процесів в автоматизованих системах управління, а також алгоритмів інформаційного пошуку. Розглянуто приклади реальних систем управління і основні алгоритми пошуку інформації, а також розширений варіант пошуку з індексацією по ключу - хешування. Для всіх алгоритмів розглянуті приклади реалізації на мові С++. Також в методичних вказівках представлені індивідуальні завдання для виконання лабораторних і практичних робіт, які допоможуть ефективному освоєнню основ інформаційного пошуку в системах управління.
  • Ескіз
    Документ
    Інженерна графіка
    (Підручник НТУ "ХПІ", 2015) Шоман, Ольга Вікторівна; Савченко, Лідія Митрофанівна; Воронцова, Дар'я Володимирівна
    Вивчення теоретичного курсу з інженерної графіки супроводжуються розв'язанням типових задач, що дає можливість студентам отримати мінімальний практикум, необхідний для міцного оволодіння курсом. В методичних вказівках наведені умови задач, які пропонуються студентам не машинобудівних спеціальностей для розв'язання на практичних та для самостійної роботи з метою поглибленого засвоєння теоретичного матеріалу з курсу "Інженерна графіка". Методичні вказівки містять основні теоретичні положення з кожної запропонованої теми, наочні зображення геометричних елементів, що допомагає студентам при їх самостійній роботі. В методичних вказівках також наведені тестові вправи та запитання для підготовки до занять. Пропонуються задачі підвищеної складності для самостійної роботи за бажанням студентів. Розв'язання задач під керівництвом викладача та самостійна робота студентів спрямовані на засвоєння основних теоретичних положень, що лежать в основі побудови технічних креслеників, а також сприяють розвитку у студентів просторового мислення.
  • Ескіз
    Документ
    Способи актівізації самостійной роботи студентів
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2020) Михайличенко, Валентина Євдокимівна; Галущак, Ірина Володимирівна; Гура, Тетяна Віталіївна
    В статті розглянута актуальність вирішення проблеми здобуття студентами досвіду самостійної роботи в процесі навчання у ЗВО. Розглянуті сутність самостійної роботи студентів (СРС), питання її організації та засоби активізації в процесі навчання. В цілому підвищення її ефективності передбачає переорієнтацію навчальних планів на більш широке застосування СРС, моделі та види якої зазнають у зв’язку з цим значних змін: збільшення кількості годин на її виконання; інтегративний характер форм та методів навчання студентів; впровадження інтегративних технологій, використання інноваційних педагогічних технологій, організація постійних консультацій педагогів та консультативної служби, створення навчально-методичної та матеріально-технічної бази в ЗВО (підручники, навчально-методичні посібники, комп’ютерні класи, лабораторії та майстерні для її виконання, співпраця з виробничими структурами та роботодавцями та ін.).