Здоров'я нації і вдосконалення фізкультурно-спортивної освіти : міжнародна науково-практична конференція

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/42460

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 11
  • Ескіз
    Документ
    Розвиток рухових навичок школярів на заняттях з волейболу в режимі онлайн
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Филипченко, О. А.
    В роботі розглядається сучасний стан проблеми та перспективи використання волейболу задля розвитку рухових навичок школярів. Мета роботи – аналіз можливостей засобів волейболу щодо розвитку рухових навичок школярів під час дистанційного навчання. Акцентовано увагу на наявність низької моторної щільності більшості уроків фізичної культури. Обґрунтовано необхідність впровадження нової методики проведення онлайн уроків на заняттях з модулю "Волейбол", що поєднує традиційні підходи, основні технічні та спеціальні засоби волейболу спрямовані на розвиток рухових навичок, покращення фізичного розвитку учнів та моделювання ігрової діяльності волейболіста.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості організації тренувальних занять аматорських волейбольних команд в умовах викликів сучасності
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Стрельникова, Є. Я.
    Наше дослідження спрямоване на визначення особливостей організації тренувальних занять аматорських волейбольних команд м. Харкова в умовах викликів сучасності.
  • Ескіз
    Документ
    Розвиток швидкості реакції бадмінтоністів за рахунок зорових тренувань
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Любієва, Вікторія Альбертівна; Жаркова, Євгенія Євгеніївна; Тихенька, І. В.
    Робота має на меті пошук альтернативних шляхів розвитку швидкості реакції у бадмінтоністів. Розглядається вплив зорових тренувань на час реакції спортсменів, які грають у бадмінтон. Наводяться рекомендації щодо впровадження візуальних тренувань у повсякденні тренування бадмінтоністів.
  • Ескіз
    Документ
    Методика контролю рівня технічної підготовленості тенісистів-початківців
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Донець, Юрій Георгійович; Євтифієва, Ірина Ігорівна; Євтифієв, Андрій Сергійович
    Представлена у дослідженні методика контролю рівня технічної підготовленості тенісистів-початківців, яка базується на визначенні показників стабільності застосування у грі з рахунком базових технічних прийомів, дозволяє здійснити індивідуальний підбір найбільш ефективних методів і засобів у програмах підготовки.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості тренувального процесу спортсменів-армрестлерів з порушеннями зору
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Петренко, Олександр Олексійович; Петренко, Володимир Олексійович
    Проаналізовано організаційні і методичні питання тренувального процесу спортсменів – армрестлерів з порушеннями зору і виявлено, що він має ряд обмежень, що формують його особливості. Обґрунтовано, що врахування фізіологічних можливостей спортсменів під час тренувань дозволяє покращити педагогічний підхід у період їхньої підготовки до змагань.
  • Ескіз
    Документ
    Спортивна стрільба як засіб фізичного та психічного розвитку школярів
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Іващенко, В. І.; Капустіна, Т. В.
    В дослідженні розглянуто питання застосування спортивної стрільби в навчальному процесі з фізичної культури старших школярів. Розроблено умови впровадження в сучасній школі. Обґрунтовано шляхи вдосконалення процесу фізичної культури старшокласників.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості індивідуального профілю функціональної асиметрії у кваліфікованих бадмінтоністів
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Столяренко, М. Є.; Блещунова, Катерина Миколаївна
    Робота спрямована на визначення проявів прихованої функціональної асиметрії у кваліфікованих бадмінтоністів. Учасниками дослідження були члени збірних команд України, Франції та Малайзії (9 бадмінтоністів віком від 18 до 24 років). Стаж занять бадмінтоном 10+ років. Учасники дали добровільну згоду на проведення дослідження та були повністю поінформовані про цілі, методи, передбачувані результати, права і заходи щодо їх захисту. Дослідження проходило в спортивному залі Страсбурзького Університету (Франція) та Спортивному залі Бадмінтонної Академії Кунтапая (Золотурн, Швейцарія) у вересні-жовтні 2023 року.
  • Ескіз
    Документ
    Роль біомеханіки у бадмінтоні: аналіз отримання травм нижніх кінцівок і профілактичні заходи
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Жаркова, Євгенія Євгеніївна; Любієва, Вікторія Альбертівна; Лугова, К. В.
    Дослідження спрямоване на висвітлення ролі біомеханіки травми у бадмінтоні та важність профілактичних заходів. Знання механізмів травмування та методів захисту біологічних тканин або органів, яка належить до важливої галузі біомеханіки, дозволяють спортсмену покращити рівень своєї фізичної підготовленості, і як наслідок, рівень своє гри на корті.
  • Ескіз
    Документ
    Аналіз ефективності засобів підготовки спортсменів-орієнтувальників 10-12 років в умовах дистанційного навчання
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Шип, Н. Є.
    Дослідження спрямоване на вивчення та аналіз існуючих засобів підготовки юних спортсменів-орієнтувальників, що застосовуються в умовах дистанційного навчання, а також оцінювання ефективності використання цих засобів шляхом аналізу змагальної діяльності.
  • Ескіз
    Документ
    Вплив ігрових завдань на щільність тренування зі скелелазіння з виду болдерінг для дітей
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Тимко, І. М.; Тимко, Є. М.; Ковальов, Олег Володимирович
    Темою дослідження було обрано проблему щільності тренування у невеликих болдерінгових залах в дитячих групах, де дітям приходиться чекати своєї черги, щоб зробити спробу на пролаз болдерінгової траси [1,2,3,4,5]. В літературних джерелах багато уваги приділяється використанню ігрового методу для підтримки інтересу до занять спортом, але не вивчався взаємозв’язок ігри і щільності тренування [6,7,8,9,10]. Тому було вирішено порівняти два методи тренування і зробити висновки, чи дійсно щільність тренування зросте при використовуванні ігрового методу. Для дослідження було обрано гру «Монетка».