Здоров'я нації і вдосконалення фізкультурно-спортивної освіти : міжнародна науково-практична конференція

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/42460

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 263
  • Ескіз
    Документ
    Управління рівнями складності в комп'ютерних іграх
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Данилко, В. М.; Сидоренко, Олена Сергіївна
  • Ескіз
    Документ
    Сучасний фітнес як оздоровча система
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Шевакова, І. С.; Капустіна, Т. В.
    Розглянуто основні критерії розвитку сучасного фітнесу як оздоровчої системи. Визначено основні поняття, значення, особливості розвитку сучасного фітнесу. Досліджено загальні положення сучасного фітнесу як оздоровчої системи.
  • Ескіз
    Документ
    Організація оздоровчо-рекреаційних занять для жінок першого зрілого віку в період вагітності
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Шалик, О. А.; Омельчено, Т. Г.
    У 2023 році в Україні народилось 187 387 дітей. Це майже на третину менше, ніж до початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України і є однією з причин демографічної кризи сьогодення. Наслідки цих воєнних дій суттєво впливають на стан майбутніх матерів, призводячи до стресу, недосипання, переживань та зниження рівня імунітету, що негативно впливає на здоров'я майбутньої дитини. Зміни психічного стану під час вагітності спостерігаються приблизно у 70% жінок. Психози властиві 3-14% вагітних. У першій половині вагітності вони проявляються у зміні смакових відчуттів, сонливості, плаксивості та дратівливості. У другій половині вагітності спостерігається депресивний стан, який супроводжується тривогою щодо результату пологів [1]. За допомогою оздоровчо-рекреаційних заходів можна здійснити психоемоційну та фізичну підготовку до пологів. Слід відмітити незначну кількість науково обґрунтованих рекомендацій з даного питання, що і обумовило вибір цієї теми дослідження.
  • Ескіз
    Документ
    Морально-етичні якості фахівців у сфері фізичного виховання
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Слєпушкін, С. О.
    Дослідження спрямоване на осмислення важливості акцентуації уваги на морально-етичних якостях викладачів фізичного виховання, як в науковому контексті, так і в практичній площині – у процесі викладання та складання навчально-планової документації.
  • Ескіз
    Документ
    Формування здорового способу життя в учнів в умовах шкільного середовища
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Кондрацька, Г. Д.; Подолець, А. Р.
    Розкрито нормативно-правові засади формування потреби здорового способу життя в учнів в умовах шкільного середовища. Виявлено, що формування потреби здорового способу життя в учнів залежить не лише від формування знань про здоров’я та здоровий спосіб життя, а також від уміння створити розвивально-просвітницьке та практичне середовище в умовах ЗЗСО. Обґрунтовано, що індивідуально-особистісний підхід та осмислене ставлення до проведення оздоровчих заходів, формує вміння орієнтуватися у власних потребах та самостійно вести здоровий спосіб життя. Також доведено, що запропоновані форми та методи формують індивідуалізоване усвідомлення необхідності бути здоровим, розуміння практичного значення здобутих знань, умінь і навичок для ведення ЗСЖ та безпеки проживання у суспільстві.
  • Ескіз
    Документ
    Вплив гіподинамії на здоров’я та якість життя сучасної людини
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Дефорж, Г. В.
    В статті наведені причини гіподинамії, її наслідки та вплив на здоров’я людини. Розкриті шляхи розв’язання цієї проблеми, методи профілактики. Окремо зроблено акцент на особливостях протікання гіподинамії у дітей шкільного віку. Показано вплив електронних гаджетів на головний мозок. Проблема гіподинамії розкривається як комплексна проблема.
  • Ескіз
    Документ
    Проблеми організації спортивних подій та змагань для людей старшої вікової групи
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Васильєв, Ю. К.; Ковальов, Олег Володимирович
    Дослідження спрямоване на розгляд проблем організації спортивних подій та змагань для людей старшої вікової групи, для акцентування уваги та пошуку способів їх вирішення з метою популяризації здорового способу життя, фізичної активності та спорту, і, як наслідок, покращення стану здоров’я, тривалості та якості життя цільової групи.
  • Ескіз
    Документ
    Сучасний стан дисципліни "Фізичне виховання"
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Борейко, Наталя Юріївна
    В дослідженні зроблено аналіз існуючої системи фізичного виховання. Встановлено проблематику системи фізичного виховання ЗВО. Розглянуто особливості реформування системи фізичного виховання в Україні. Обґрунтовано шляхи вдосконалення процесу фізичного виховання.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості бюджетного фінансування спортивно-оздоровчої діяльності у Латвії
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Тіняков, Артем Олександрович; Хірний, Сергій Володимирович; Натарова, Вікторія Вікторівна
    Дослідження спрямовано на вивчення досвіду фінансування та особливостей розподілу державних коштів у сфері спортивно-оздоровчої діяльності (СОД) у Латвії, які можуть бути запозиченими для української національної системи фізичного виховання та спорту з метою створення сучасної прогресивної системи СОД в Україні.
  • Ескіз
    Документ
    Мотивація бігунів-аматорів до участі в пробігах на довгі дистанції та марафоні
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Шестерова, Л. Є.; Помпа, О. В.; Аксьонов, В. В.
    В роботі представлені результати дослідження мотивації бігунів-аматорів вікової категорії 35-60 років, які здійснюють підготовку до участі в масових легкоатлетичних пробігах. Встановлено, що основною метою їх підготовки, всупереч існуючим рекомендаціям, є досягнення спортивного результату. Зроблено висновок про необхідність розробки моделі індивідуальної системи підготовки до легкоатлетичних пробігів бігунів-аматорів зрілого віку.