Здоров'я нації і вдосконалення фізкультурно-спортивної освіти : міжнародна науково-практична конференція

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/42460

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 39
  • Ескіз
    Документ
    Особливості бюджетного фінансування спортивно-оздоровчої діяльності у Латвії
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Тіняков, Артем Олександрович; Хірний, Сергій Володимирович; Натарова, Вікторія Вікторівна
    Дослідження спрямовано на вивчення досвіду фінансування та особливостей розподілу державних коштів у сфері спортивно-оздоровчої діяльності (СОД) у Латвії, які можуть бути запозиченими для української національної системи фізичного виховання та спорту з метою створення сучасної прогресивної системи СОД в Україні.
  • Ескіз
    Документ
    Ставлення студентів до організації процесу фізичного виховання у закладах вищої освіти
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Желавський, А. С.; Блещунова, Катерина Миколаївна
    Pобота спрямована на визначення ставлення студентів до організації фізичного виховання у закладах вищої освіти, що включає зміст навчальної програми, методи викладання, доступність обладнання та загальну відповідність академічному досвіду студентів. У пілотному дослідженні взяли участь по 8 студентів 1-2 курсів українського та американського закладів вищої освіти. З них 10 чоловіків та 6 жінок, 6 студентів технічної спеціальності і 10 гуманітарної. Вік студентів був від 17 до 22 років. Було використано структуровану анкету, що складається з питань за шкалою Лайкерта, запитань з декількома варіантами відповідей та відкритих запитань.
  • Ескіз
    Документ
    Сучасні тенденції фізичного виховання школярів
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Єрмолова, В. М.; Радченко, Л. О.; Кроль, І. М.
    Дослідження спрямоване на вирішення завдань системи національної освіти в галузі шкільної фізичної культури, що пов’язано з орієнтацією української освіти на світові стандарти.
  • Ескіз
    Документ
    Основа тренувальної системи кроссфіт для чоловіків першого зрілого віку
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Євпак, Н. О.; Усенко, Д. В.; Александровський, А. В.
    Одним із сучасних та ефективних видів тренувань для чоловіків першого періоду зрілого віку може бути кроссфіт, який має низку суттєвих переваг поряд із традиційними засобами фізичного активності серед чоловіків. Виходячи з цього стає необхідним пошук ефективних форм та змісту тренувань, які б сприяли підвищенню рухової активності, фізичної підготовленості та інтересу до занять.
  • Ескіз
    Документ
    Індикатори побудови інклюзивної спортивної культури
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Шевчук, О. К.
    Дослідження спрямоване на визначення організаційних засад імплементації інклюзивності в спорті на основі аналізу ключових індикаторів, серед яких різноманітність, справедливість та включеність.
  • Ескіз
    Документ
    Іван Боберський у Канаді у 1937 році
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Лях-Породько, О. О.
    Здійснено аналіз діяльності Івана Боберського у Канаді у 1937 році. З’ясовано причини приїзду Боберського до Канади. Виявлено особливості перебування Івана Миколайовича Боберського у Канаді цього року у часі останнього відвідування країни.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості фізкультурно-оздоровчої діяльності студентів з діагнозом цукрового діабету: рекомендації та обмеження
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Юр'єв, В. Є.; Бочкарев, Сергій Володимирович
    Дослідження спрямоване на розв’язання широкого кола питань, що виникають у процесі занять фізичним вихованням та спортом у тих студентів-спортсменів, котрі страждають на цукровий діабет.
  • Ескіз
    Документ
    Медико-біологічні семінари дослідження періоду війни
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Строна, В. І.; Введенська, І. В.; Бухкало, Світлана Іванівна
    Дослідження спрямоване на виявлення зв’язків основних характеристик комплексних медико-біологічних систем як середовища існування людини у період війни на території України. Напрямки можливостей фізичної культури і спорту розглянуті у сукупності взаємодії з навколишнім простором з метою попередження розповсюдження різновидів захворювань та безпекою навколишнього середовища. Предметом дослідження є властивості середовища: вплив на стан здоров'я людини, а метою – розробка профілактичних заходів, що забезпечують збереження оптимального здоров'я людини за рахунок різновидів та особливостей раціональних заходів та методів фізичної культури і спорту.
  • Ескіз
    Документ
    Контроль пульсу як один з основних факторів безпечного тренування при заняттях фізичною культурою онлайн
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Білоус, Олеся Валеріївна
    В роботі наведено схему контролю пульсу, що допоможе зберегти здоров’я людей що займаються фізичною культурою і спортом. Надано рекомендації по теоретичній та практичній частині організації занять фізичною культурою. Вказані домашні завдання та час їх перевірки. Схема може бути використана як викладачами фізичної культури і спорту, так і людьми, що займаються. Розроблена схема стане в нагоді при веденні занять фізичної культури онлайн.
  • Ескіз
    Документ
    Методика розвитку силових показників армрестлерів 14-15 років на етапі попередньої базової підготовки
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Павленко, К. С.; Безкоровайний, Д. О.
    Дослідження спрямоване на обґрунтування експериментальної методики підготовки юних армрестлерів 14–15 років на етапі попередньої базової підготовки. Робота побудована на вже відомих науково-теоретичних розробках, які доводять можливість спрямованого використання різних видів напруг для розвитку не тільки м’язової сили, але і загальної фізичної підготовленості в юнацькому віці. У зв’язку з цим гіпотетично припускається, що наукове обґрунтування нової методики силової підготовки юних спортсменів 14–15 років на етапі попередньої базової підготовки з застосуванням різних видів напруг локальної дії дозволить спрямувати процес силової підготовки юнаків для подальших занять і змагань з армрестлінгу.