Сучасні напрями розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та засобів управління : міжнародна науково-технічна конференція

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/40719

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 12
  • Ескіз
    Документ
    Оптимізація алгоритмів пошуку найкоротшого шляху та інших алгоритмів на графах
    (Impress, 2024) Маслов, В. С.; Гаврашенко, А. О.
  • Ескіз
    Документ
  • Ескіз
    Документ
    Роль кешуючих вузлів в системах електронного документообігу
    (Impress, 2024) Жадан, В. М.; Чернишова, Г. М.; Запорожець, О. Б.; Кушнаренко, Г. В.
  • Ескіз
    Документ
    Управління чергами маршрутизаторів
    (Impress, 2024) Жаріков, Д. А.; Гунченко, А. С.; Партика, С. О.
  • Ескіз
    Документ
    Архітектура клієнт-сервер: огляд та її застосування в сучасних обчисленнях
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Плакса, І. О.; Федорченко, Володимир Миколайович
    Метою доповіді є надання огляду клієнт-серверної архітектури та її ключових компонентів, а також пояснити, як ця модель архітектури використовується в сучасній розробці програмного забезпечення. Провести порівняльний аналіз переваг і недоліків клієнт-серверної архітектури. В доповіді наведено огляд клієнт-серверної архітектури та її ключових компонентів, зокрема клієнтів, серверів і протоколів. Він підкреслює переваги архітектури клієнт-сервер, такі як масштабованість, гнучкість і безпека, і пояснює, як ці функції сприяють успіху сучасних програмних систем. У звіті також обговорюється застосування клієнт-серверної архітектури в різних областях, таких як веб-додатки, мобільні додатки та хмарні обчислення.
  • Ескіз
    Документ
    Напівконтрольоване адаптивне глибоке навчання для розпізнавання рослин в сільськогосподарських системах
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Ляшенко, Олексій Сергійович; Кравченко, Н. В.; Ляшенко, С. О.
    Метою доповіді є аналіз та реалізація методів для покращення роботи детектора бур'янів/культур у режимі реального часу з мінімізацією ручних зусиль. Рішення, яке має намір вирішити цю задачу, має відповідати трьом вимогам: надійність, швидкість та ефективність. В роботі розглядається питання адаптації детекторів об'єктів для автономних роботів, які виконують прополку сільськогосподарських рослин. У цій роботі запропоновано напівконтрольований метод для швидкої та надійної адаптації до середовища.
  • Ескіз
    Документ
    Перспективи використання гібридних Softcore архітектур на базі RISC-V
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Корнієнко, В. Р.; Філіппенко, І. В.
    Метою доповіді є огляд існуючих варіантів реалізації архітектури RISCV та аналіз відкритих інструментів проектування, які можна використовувати під час повного циклу синтезу Softcore-процесора. В доповіді наводяться результати використання інструментів та продуктивності отриманих синтезованих Softcore-процесорів.
  • Ескіз
    Документ
    Порівняння хмарних та туманних обчислень для інтернета речей
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Петровська, Інна Юріївна; Кучук, Георгій Анатолійович; Ткачов, Віталій Миколайович
    Мета доповіді – виділити основну різницю між хмарними та туманними технологіями при застосуванні їх до Інтернету речей. Зазначено, що туман діє як посередник між центрами обробки даних та апаратних засобів, і, отже, він ближчий до кінцевих користувачів. Якщо немає шару туману, хмара безпосередньо пов'язується з пристроями, що займає багато часу. При туманних обчисленнях час затримки – низький, при хмарних обчисленнях – високий.
  • Ескіз
    Документ
    Сучасні напрями розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та засобів управління. Том 2
    (Impress, 2023)
    У збірнику подано тези доповідей тринадцятої міжнародної науково-технічної конференції "Сучасні напрями розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та засобів управління". Розглянуті питання за такими напрямами: теоретичні та прикладні аспекти систем прийняття рішень, оптимізації та управління системами і процесами; комп'ютерні методи та засоби інформаційно-комунікаційних технологій та управління; безпека функціонування комп'ютерних систем та мереж; інформаційні технології у цивільній безпеці; сучасні інформаційно-вимірювальні системи; інформаційні технології у цивільній безпеці.