Публікація:
Методичні вказівки до виконання лабораторної роботи за темою "Додавання графиків і діаграм в звіти засобами СУБД Microsoft Access"

Дослідницькі проекти

Структурні одиниці

Випуск видання

Анотація

Досвід застосування ЕОМ для побудови прикладних систем обробки даних показує, що найефективнішим інструментом тут не є універсальні мови програмування, а спеціалізовані мови для створення систем управління даними. Такі засоби зазвичай включаються до складу систем управління базами даних (СУБД), але вони можуть існувати і окремо. СУБД дають користувачам можливість здійснювати безпосереднє управління даними, а програмістам – швидко розробляти програмні засоби для їх обробки. У методичних вказівках розглядаються питання створення бази даних, роботи з даними і вивчення основ програмування в середовищі СУБД Microsoft Access. СУБД Microsoft Access отримала в даний час дуже широке поширення. Це в першу чергу пов’язано з тим, що дана СУБД входить до складу інтегрованого пакета програм Microsoft Office. Поряд з текстовим процесором Word і електронною таблицею Excel СУБД Access, широко використовується для вирішення різних завдань, пов’язаних з автоматизацією діловодства та документообігу. Наявність досить простого інтерфейсу, розвиненої системи допомоги, а також різних вбудованих засобів (так званих майстрів), які полегшують процес навчання користувача, роблять СУБД Access дуже привабливою, особливо для користувачів, які не мають великого досвіду роботи з системами управління базами даних.

Опис

Ключові слова

системи управління базами даних, інформаційні технології, мови програмування, графічні зображення

Бібліографічний опис

Методичні вказівки до виконання лабораторної роботи за темою "Додавання графиків і діаграм в звіти засобами СУБД Microsoft Access" [Електронний ресурс] : для студентів спец. 035 "Філологія", 121 "Інженерія програмного забезпечення", 122 "Комп’ютерні науки" та 126 "Інформаційні системи та технології" / уклад.: Д. Л. Орловський, Н. В. Борисова, А. М. Копп. – Електрон. текст. дані. – Харків, 2020. – 20 c. – URI: http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/48518.

Підтвердження

Рецензія

Додано до

Згадується в